Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Koœciół

O. Rydzyk prosi o modlitwę. "Złe duchy uwzięły się na Polskę"

O. Tadeusz Rydzyk
Fotorzepa, Jerzy Dudek
Ojciec Tadeusz Rydzyk podczas wizyty Beaty Szydło w studiu Radia Maryja poprosił o "potężnš modlitwę". - Niemcy nam zazdroszczš, że prezydent klęka, premier klęka - mówił.

Beata Szydło podczas audycji w Radiu Maryja odpowiadała na pytania słuchaczy. Osoby, które dodzwoniły się do studia, przekazywała szefowej rzšdy słowa wsparcia.

Szydło pytana o rekonstrukcję rzšdu mówiła, że "zmiany sš czymœ naturalnym". Powiedziała, że podsumowanie po dwóch latach rzšdów zapowiadał szef PiS Jarosław Kaczyński w lipcu na kongresie w Przysusze. "Ten okres jest doœć długi, przedłuża się. Mam nadzieję, że w tym tygodniu go zamkniemy, bo potrzebna jest stabilizacja" - dodała Beata Szydło.

Do studia dodzwonił się również ojciec Tadeusz Rydzyk. Nie zadał premier żadnego pytania, ale wygłosił swojš opinię na temat obecnš w Polsce i Europie.

"Proszę o potężnš modlitwę. Złe duchy uwzięły się na Polskę, bo Polska jest œwiatłem dla Europy, dla œwiata. Niemcy nam zazdroszczš, że prezydent klęka, premier klęka. Oby to było konsekwentne" - apelował o. Rydzyk.

"Boję się o Polskę. Jak zobaczyłem, jak prezydent wetuje ustawy, to nie wiedziałem, czy to sš polityczne gry" - dodał.

ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL