Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Komentarze

Dšbrowska: To trzeba zakończyć

Fotorzepa, Robert Gardziński
„Nie siejcie patologii, nie będzie jej œmiertelnego żniwa" – napisała na Facebooku poseł Krystyna Pawłowicz, komentujšc samobójczš œmierć 14-letniego chłopca.

Istotš tego, czego dopuœciła się pani poseł, jest użycie tragicznej œmierci zaszczutego przez rówieœników chłopca do usprawiedliwienia szerzonej przez siebie ideologii. Ideologii, zgodnie z którš homoseksualizm to choroba, jakš trzeba przymusowo leczyć, zgodnie z którš „lewaccy ideolodzy patologii obyczajowych odwracajš kota ogonem i fałszywie, bezczelnie lamentujš nad ťmorderczš nietolerancjšŤ rówieœników".

Nie mam ochoty zastanawiać się, jakie doœwiadczenia życiowe przywiodły paniš poseł do poglšdów, które wygłasza. Wiem jednak, że jest reprezentantkš partii, która ma większoœć w parlamencie, i goœciem chętnie zapraszanym do mediów ojca Rydzyka. Przypominam też sobie kolegów i koleżanki z mediów, którzy w nadziei na ciekawš setkę biegajš po korytarzu za paniš poseł, uzbrojeni w mikrofony i kamery.

I myœlę, że pora to zakończyć. Używanie œmierci do celów politycznych nie mieœci się w standardach. Żadnych. Może ojciec Rydzyk wejrzy w swoje katolickie sumienie. Może zrobi to prezes Jarosław Kaczyński. Bo gołym okiem codziennie na polskich ulicach widać, że ta choroba jest zaraŸliwa. I że umierajš od niej niewinni, tacy jak Kacper.

ródło: Rzeczpospolita

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL