Jennifer Lawrence o huraganie Irma: To jak gniew natury za to, że wybraliśmy Donalda Trumpa

Aktorka Jennifer Lawrence w rozmowie z Channel 4 oceniła, że huragan Irma, który ma uderzyć we Florydę i wcześniejszy huragan Harvey, który uderzył w Teksas, wyglądają jak "gniew i wściekłość matki natury" za to, że Amerykanie wybrali na prezydenta kwestionującego globalne ocieplenie Donalda Trumpa.

Aktualizacja: 10.09.2017 08:01 Publikacja: 10.09.2017 07:47

Jennifer Lawrence o huraganie Irma: To jak gniew natury za to, że wybraliśmy Donalda Trumpa

Foto: AFP

Trump po wyborze na prezydenta wycofał USA z porozumienia paryskiego - paktu klimatycznego podpisanego przez niemal wszystkie państwa świata, w którym zobowiązują się do znacznej redukcji emisji gazów cieplarnianych.

Lawrence, która obecnie promuje film "Mother!", w którym gra jedną z głównych ról, w rozmowie z Channel 4 była też pytana o huragany Irma i Harvey.

Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Wydarzenia
RZECZo...: powiedzieli nam
Materiał Promocyjny
Garden Point – Twój klucz do wymarzonego ogrodu
Wydarzenia
Czy Unia Europejska jest gotowa na prezydenturę Trumpa?
Wydarzenia
Bezczeszczono zwłoki w lasach katyńskich
Materiał Promocyjny
Bank Pekao nagrodzony w konkursie The Drum Awards for Marketing EMEA za działania w Fortnite
Materiał Promocyjny
GoWork.pl - praca to nie wszystko, co ma nam do zaoferowania!