Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Katastrofa smoleńska

Jerzy Zelnik: Wybuch to jedyne wytłumaczenie

Fotorzepa, Marian Zubrzycki
Jerzy Zelnik w Polsat News mówił o katastrofie smoleńskiej. - Napluto nam w twarz - powiedział aktor.

- Nie mam w tej chwili przygotowania, żeby powiedzieć, kto przygotował ten wybuch i z jakiego powodu. Ale że wybuch był, to jest jedyne wytłumaczenie na taki rozbiór samolotu – powiedział Jerzy Zelnik w programie "Skandaliœci" w Polsat News.

- Napluto nam w twarz. Samolot nie był wycieczkš osobistš pana prezydenta, tylko leciała tam generalicja NATO. Prezydent na 70-tš rocznicę zamordowania naszej elity leci z generalicjš NATO-wskš, z najwybitniejszymi przedstawicielami instytucji polskich i się uważa, że to samolot prywatny. Czy rzšd tak niedbajšcy o bezpieczeństwo swoich przedstawicieli może się utrzymać dłużej niż jeden dzień? A oni… na nartach byli – dodał.

Zdaniem aktora œledztwo w sprawie katastrofy smoleńskiej może potrwać jeszcze wiele lat. - Do dziœ nie mamy głównych dowodów: dwóch czarnych skrzynek i wraku. Nie chcš nam oddać, bo tam jest œledztwo. Ono zakończy się w 2235 roku – ocenił.

Zelnik odrzucił opinie, że do tej katastrofy przyczyniło się zahaczenie skrzydłem o brzozę. - Bajka o brzozie jest po prostu bajkš dla dzieci, dla ludzi, którzy chcš żyć w kłamstwie, bo jest lepiej, cieplej, wygodniej - powiedział.

Więcej: Polsat News

ródło: Polsat News

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL