#PROSTOzPARKIETU: Hossa w rękach polityków?

aktualizacja: 21.04.2017, 11:45
Foto: rzeczpospolita.tv

Kamil Maliszewski, analityk DM mBanku będzie gościem Piotra Zająca w piątkowym programie „Prostu z Parkietu", który startuje o 12.00

REDAKCJA POLECA
01.05.2017
Optymizm uskrzydlił warszawską giełdę
26.04.2017
#PROSTOzPARKIETU: Marek Rogalski: Rajd złotego dobiega końca
kariera
Jak przekonać szefa do awansu?

Z Kamilem Maliszewskim, analitykiem DM mBanku, porozmawiamy o ostatnim zagęszczeniu ryzyk politycznych na arenie międzynarodowej.

Zastanowimy się, jaki wpływ będą mieć na rynki: wyniki niedzielnych wyborów we Francji, zapowiedź przedterminowych wyborów w Wielkiej Brytanii oraz rosnące napięcie na linii USA - Korea Północna.

Które scenariusze powinny sprzyjać hossie na GPW, a które będą jej hamulcem?

Jak na polityczne rozstrzygnięcia mogą reagować główne waluty i surowce?

Komentarz dnia
Żródło: rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE