Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Finanse

#RZECZoBIZNESIE: Jędrzej Marciniak: Jesteśmy najczęściej rekomendowanym bankiem w Polsce

tv.rp.pl
Jesteœmy liderem przenosin. Ponad 60 proc. Polaków, którzy zmieniajš konto, przenoszš je do Credit Agricole – mówi Jędrzej Marciniak, wiceprezes banku Credit Agricole, goœć programu Marcina Piaseckiego.

Credit Agricole ma ponad 400 placówek własnych i franczyzowych, plus 200 biur kredytowych. - Jesteœmy blisko naszych klientów, ale placówki nie sš duże. Rozwijamy też bankowoœć internetowš i mobilna - mówił Marciniak.

Goœć zaznaczył, że Polacy sš nowoczeœni, korzystajš z usług bankowoœci internetowej, ale w badaniach okazuje się, że nie zanika tendencja korzystania z oddziału i usług doradcy.

- Polacy sš coraz zamożniejsi i majš ochotę na niestandardowe produkty bankowe. Wtedy rozmowa jest bardzo ważna. Zakładamy zdrowy balans pomiędzy iloœciš placówek a digitalizacjš - stwierdził Marciniak.

Podkreœlił, że rynek bankowy jest bardzo konkurencyjny. - Wdrażamy unikalne usługi jak karta multiwalutowa. Dosyć mocno rozwijamy usługi assistance i ubezpieczeniowe. Wdrożyliœmy pakiet assistance, który zakłada ochronę przed cyberatakami czy zniszczeniem wyœwietlacza w telefonie – wyliczał.

Marciniak podkreœlił, że Credit Agricole jest najczęœciej rekomendowanym bankiem w Polsce. - To się przekłada na wzmacnianie pozycji rynkowej – ocenił.

- Kilkanaœcie procent Polaków jest niezadowolonych z usług swojego banku. Te osoby szukajš przenoszš się i mocno na to stawiamy. Jesteœmy liderem przenosin. Ponad 60 proc. Polaków, którzy zmieniajš konto, przenoszš je do Credit Agricole – dodał.
Goœć wierzy, że jeœli Credit Adricole będzie głównym bankiem dla klienta, to skorzysta z dodatkowych produktów.

ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL