Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Film

Zobacz zwiastun drugiej części „Fantastycznych zwierzšt"

YouTube(kadr z filmu)
Pojawił się pierwszy zwiastun filmu „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda”. Fani serii o Harrym Potterze mogš zobaczyć, jak wyglšdać będzie młody profesor Dumbledore.

Film „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleŸć” na podstawie scenariusza J.K. Rowling, w reżyserii Davida Yatesa cieszył się ogromnš popularnoœciš. Historia osadzona jest w œwiecie Harry'ego Pottera, w zwišzku z czym nikogo nie dziwi fakt, że film wzbudził wiele emocji.

 

Druga częœć historii pokazuje po raz pierwszy młodego Albusa Dumbledore’a, w którego wcielił się Jude Law.

Premiera filmu odbędzie się w Polsce 18 listopada 2018 roku, jednak Warner Bros już teraz zaprezentował pierwszy, oficjalny zwiastun produkcji. 

Akcja drugiej częœci „Fantastycznych zwierzšt” toczyć się będzie w 1927 roku, po tym jak główny bohater, Newt Scamander, który grany jest przez Eddiego Redmayne'a, pomógł zdemaskować i pojmać czarnoksiężnika Gellerta Grindewalda. Czarodziej zdołał jednak uciec z więzienia i zebrał rzesze zwolenników swojej ideologii. Jedynš osobš, która jest w stanie go powstrzymać, jest jego przyjaciel z lat młodoœci, Albus Dumbledore.

W produkcji oprócz Eddiego Redmayne’a i Jude'a Law pojawiajš się także Johnny Depp, Ezra Miller, Zoe Kravitz, Alison Sudol, Katherine Waterston i Dan Fogler.

Za scenariusz odpowiedzialna jest sama J.K. Rowling, a reżyseriš zajmie się David Yates, który pracował już przy pięciu filmach ze œwiata Pottera.

Cała seria składać się ma z pięciu filmów, które stopniowo będš poszerzały magiczne uniwersum - informuje antyradio.pl.

ródło: antyradio.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL