Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Film

Sondaż: "Szklana pułapka" nie jest filmem na święta

YouTube
Portal YouGov przeprowadził sondaż wœród Brytyjczyków, z którego wynika, że większoœć ankietowanych nie uważa "Szklanej pułapki" za film œwišteczny.

"The Independent" zwraca uwagę, że wiele osób uważa "Szklanš pułapkę" za jeden z filmów zwišzanych ze œwiętami Bożego Narodzenia - należšcy do tej samej grupy co np. "Kevin sam w domu".

Jak się jednak okazuje osoby te sš w mniejszoœci. Jedynie 31 proc. ankietowanych uznało "Szklanš pułapkę" za film zwišzany ze Œwiętami Bożego Narodzenia (akcja filmu rozgrywa się w czasie œwišt). 50 proc. jest odmiennego zdania.

YouGov podaje, że najczęœciej "Szklanš pułapkę" za film œwišteczny uważajš wyborcy Partii Pracy, najrzadziej - wyborcy Partii Niepodległoœci Zjednoczonego Królestwa. Znacznie częœciej film z Brucem Willisem w roli głównej za obraz œwišteczny uważajš najmłodsi ankietowani (42 proc. w grupie 18-24) niż najstarsi (19 proc. w grupie 65+).

"Szklana pułapka" to historia policjanta (Bruce Willis), który przypadkowo trafia do wieżowca opanowanego przez terrorystów. Po brawurowej akcji udaje mu się udaremnić przygotowanš przez nich intrygę. 

 

ródło: YouGov

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL