Zmarł Nelsan Ellis, Lafayette Reynolds z "Czystej krwi"

aktualizacja: 09.07.2017, 16:18
Foto: Twitter

Aktor zmarł w sobotę w wieku 39 lat. Przyczyną śmierci była niewydolność serca.

Informację przekazała menedżerka aktora, Emily Gerson Saines.

Nelsan Ellis rozpoczął filmowa karierę w 2005 roku od udziału w filmie "Warm Springs", ale popularność przyniosła mu dopiero rola kucharza-geja  Lafayette'a Reynoldsa w serialu HBO o wampirach "Czysta krew" Alana Balla.

Grał w tym filie w latach 2008-2014.

Poza udziałem w słynnym serialu  Ellis zagrał m.in. Martina Luthera Kinga w filmie "Kamerdyner" Lee Danielsa czy kelnera Henry'ego w "Służących" Tate'a Taylora.

Aktora pożegnała m.in. stacja HBO.

"Jesteśmy niezmiernie zasmuceni odejściem Nelsana Ellisa. Był od lat członkiem rodziny HBO, a stworzony przez niego wizerunek Lafayette'a pozostanie na zawsze w spuściźnie "Czystej krwi".

Będziemy za nim tęsknić - my i wszyscy jego fani" - napisała stacja w komunikacie.

Komentarz dnia
Żródło: rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE