Netia Off Camera: Kraków zamieni się w kino plenerowe

aktualizacja: 21.04.2017, 11:13
Foto: materiały prasowe/Netia Off Camer

Podczas 10. edycji Netia Off Camera organizatorzy wydarzenia proponują 200 filmowych pokazów w kinie plenerowym.

REDAKCJA POLECA

Filmy obejrzeć będzie można nie tylko kameralnych kinach w Krakowie, ale także na barkach rzecznych, Bulwarach Wiślanych czy dachach kamienic. W Miasteczko Filmowe zamieni się także Plac Szczepański.

Publiczność Netia Off Camera obejrzy w Kinie nad Wisłą między innymi filmy Woody’ego Allena - „Co nad kręci, co nad podnieca”, „Nieracjonalnego mężczyznę” i „Magię w blasku księżyca”.

Organizatorzy Netia Off Camera zaplanowali także projekcję filmu „Na granicy” Wojciecha Kasperskiego, który podczas 9. edycji wydarzenia otrzymał specjalne wyróżnienie. Kolejne propozycje Kina nad Wisłą to między innymi „Kamerdyner” (reż. Lee Daniels), „Lektor” (reż. Stephen Daldry) oraz Jak zostać królem” (Tom Hooper).

W zbudowanym na jednej z barek rzecznych KINIE NIMFA obejrzeć można będzie filmy z sekcji specjalnych. Na ich program złożyły się filmy „Aż po grób”, „Przyszłość nadejdzie dziś” i „Amerykańscy niezależni”.

Kolejnymi plenerowymi propozycjami Netia Off Camera są debiut Chrisa Kelly’ego „Other People”, „Młodzi i przebojowi” (reż. John Carney) czy „Głusza” z Ellen Page i Evan Rachel Wood z sekcji "Przyszłość nadejdzie dziś".

Na wodzie będzie można zobaczyć także debiut autora komiksów Dasha Shawa „My Entire High School Sinking Into the Sea”.

10. edycja Netia Off Camera potrwa od 28 kwietnia do 7 maja w Krakowie. Więcej informacji o programie i biletach można znaleźć na stronie www.offcamera.pl.

KOMENTARZ DNIA
Żródło: rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE