Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Film

Netia Off Camera: Kraków zamieni się w kino plenerowe

materiały prasowe/Netia Off Camer
Podczas 10. edycji Netia Off Camera organizatorzy wydarzenia proponujš 200 filmowych pokazów w kinie plenerowym.

Filmy obejrzeć będzie można nie tylko kameralnych kinach w Krakowie, ale także na barkach rzecznych, Bulwarach Wiœlanych czy dachach kamienic. W Miasteczko Filmowe zamieni się także Plac Szczepański.

Publicznoœć Netia Off Camera obejrzy w Kinie nad Wisłš między innymi filmy Woody’ego Allena - „Co nad kręci, co nad podnieca”, „Nieracjonalnego mężczyznę” i „Magię w blasku księżyca”.

Organizatorzy Netia Off Camera zaplanowali także projekcję filmu „Na granicy” Wojciecha Kasperskiego, który podczas 9. edycji wydarzenia otrzymał specjalne wyróżnienie. Kolejne propozycje Kina nad Wisłš to między innymi „Kamerdyner” (reż. Lee Daniels), „Lektor” (reż. Stephen Daldry) oraz Jak zostać królem” (Tom Hooper).

W zbudowanym na jednej z barek rzecznych KINIE NIMFA obejrzeć można będzie filmy z sekcji specjalnych. Na ich program złożyły się filmy „Aż po grób”, „Przyszłoœć nadejdzie dziœ” i „Amerykańscy niezależni”.

Kolejnymi plenerowymi propozycjami Netia Off Camera sš debiut Chrisa Kelly’ego „Other People”, „Młodzi i przebojowi” (reż. John Carney) czy „Głusza” z Ellen Page i Evan Rachel Wood z sekcji "Przyszłoœć nadejdzie dziœ".

Na wodzie będzie można zobaczyć także debiut autora komiksów Dasha Shawa „My Entire High School Sinking Into the Sea”.

10. edycja Netia Off Camera potrwa od 28 kwietnia do 7 maja w Krakowie. Więcej informacji o programie i biletach można znaleŸć na stronie www.offcamera.pl.

ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL