Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Ekonomia

W poszukiwaniu przyszłych liderów

Procter & Gamble rzuca wyzwanie studentom z całego œwiata. W konkursie P&G CEO CHALLENGE młodzi przyszli liderzy będš mogli zmierzyć się z kompleksowym zadaniem biznesowym.

Organizowany przez P&G konkurs wchodzi w nowy etap – globalny. Inicjatywa, która w Polsce odbywa się już trzeci raz, w tym roku obejmie łšcznie 36 krajów. Najlepsi studenci z najlepszych uczelni będš mieli za zadanie opracować strategię wprowadzenia na œwiatowy rynek nowego produktu z linii head&shoulders. Jest o co walczyć. Na zwycięzców czeka szansa na zrobienie kariery w wielkiej międzynarodowej firmie.

 

- Program pozwala nam spotkać się z najlepszymi kandydatami i jeżeli to możliwe, zaoferować im pracę w P&G.  Udział w programie to nie tylko rywalizacja z równie utalentowanymi rówieœnikami - to także możliwoœć poznania pracy w naszej firmie „od kuchni”. Jesteœmy przekonani, że wiele osób dostrzeże możliwoœci, jakie ten program oferuje i potraktuje go jako inspirację do przemyœleń na temat kierunku swojego rozwoju – wyjaœnia Aleksandra Petryga, HR Manager P&G w Polsce.

 

- Konkurs wyróżnia to, że mniej stawia na wiedzę akademickš, a bardziej na umiejętnoœci praktyczne, odpowiedniš analizę danych i przede wszystkim kreatywne podejœcie do zadania. Udział w projekcie pozwolił mi poznać uczestników z całej Europy, a także wymienić ciekawe doœwiadczenia m.in. z zakresu ekonomii, finansów czy marketingu. Dodatkowo zyskałem możliwoœć odbycia letnich praktyk w dziale finansowym firmy, co było dla mnie bardzo cennym doœwiadczeniem – dodaje Artur Sarata, reprezentant Polski  w europejskim finale poprzedniej edycji konkursu.

 

P&G CEO CHALLENGE to wieloetapowy konkurs. W pierwszym etapie polscy uczestnicy będš mieli za zadanie odpowiedzieć na pytania dotyczšce studium przypadku, udostępnionego na platformie www.pgceochallenge.eu, kiedy to stanš w szranki ze swoimi rówieœnikami z innych krajów Europy Centralnej. Najlepsi spotkajš się dniach 22-23 lutego 2018, w Warszawie. Nagrodš będzie przepustka na finał europejski, który odbędzie się w kwietniu 2018 r. w Rzymie. Po Europie czas na œwiat. Finał konkursu odbędzie się w Panamie, gdzie spotkajš się najlepsi ze wszystkich regionalnych konkursów.

 

Na tym jednak nie koniec wojaży. Zwycięzcy zyskajš dodatkowo możliwoœć uczestnictwa w wyjštkowej, międzynarodowej konferencji ”P&G 2018 Signal” w Cincinnati, podczas której, w gronie liderów i managerów ze œwiata biznesu, poznajš najnowsze trendy kształtujšce rynek.

 

Rejestracja uczestników już wystartowała. Wszyscy zainteresowani mogš się zgłaszać za poœrednictwem strony internetowej www.pgceochallenge.eu.

 

 

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL