Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Budowa i remont

Mieszkania w zabytkowym spichlerzu

materiały
Nowe Miasto Różanka to wrocławska inwestycja spółki Atal. Deweloper oferuje 40 lokali.

Atal planuje budowę mieszkań o powierzchni od 29,5 mkw. do 102 mkw. - od kawalerek po lokale z czterema pokojami. Na 7. kondygnacji deweloper zaplanował lokale dwupoziomowe. Mieszkania znajdš się w 9-kondygnacyjnym budynku. Atal zaplanował też 40 naziemnych miejsc postojowych i 40 komórek lokatorskich. Będzie też miejsce do przechowywania dziecięcych wózków i rowerów. Planowany termin oddania inwestycji do użytku to czwarty kwartał 2019 r. Za projekt rewitalizacji dawnego spichlerza odpowiada dział projektowy Atalu.

- To oferta dla osób chcšcych zamieszkać w budynku o industrialnym charakterze. Ceny mkw. mieszkań zaczynajš się od 5,9 tys. zł - podaje deweloper. - Lokale powstajš w północnej częœci miasta przy ul. Obornickiej. W planach mamy także rewitalizację pozostałych zabytkowych zabudowań dawnego Młyna Różanka.

- Jesteœmy silnym graczem na wrocławskim rynku. W 2017 roku sprzedaliœmy tutaj ponad pół tysišca mieszkań - mówi Mateusz Juroszek, wiceprezes Atalu. - Nowe Miasto Różanka to unikatowa inwestycja. Projekt zakłada rewitalizację budynków dawnego młyna przy jednoczesnym zachowaniu zabytkowych detali. Liczymy na duże zainteresowanie tš ofertš.

Inwestycja Nowe Miasto Różanka została podzielona na kilka etapów, w ramach których powstanš 442 mieszkania w pięciu budynkach. Obok zrewitalizowanego młyna powstanš cztery nowe budynki majšce od pięciu do oœmiu pięter oraz kondygnację podziemnš ze stanowiskami garażowymi i komórkami lokatorskimi.

- Nowe Miasto Różanka powstaje w doskonale rozwiniętej i skomunikowanej dzielnicy Wrocławia. Nowoczesna infrastruktura, drogi dojazdowe i komunikacja miejska zapewniš dogodne dojazdy do pracy, szkoły i poza miasto - opowiadajš przedstawiciele dewelopera. Niedaleko osiedla sš punkty handlowe i usługowe, apteki, lokale gastronomiczne, stacje benzynowe, centrum handlowe, szpital i gabinety medyczne. We wrocławskiej ofercie Atalu, oprócz pierwszego i drugiego etapu Nowego Miasta Różanka sš też inne inwestycje. W sšsiedztwie Odry, przy ulicy Sikorskiego powstaje kompleks Atal Towers, a niedaleko ul. Kosmonautów - Atal Nowe Żerniki I i II.

ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL