Epique powstanie na Bielanach

aktualizacja: 15.05.2017, 13:38
Foto: Materiały Inwestora

Przy ulicy Czechowa w Warszawie Bouygues Immobilier rozpoczyna budowę osiedla.

Na stołecznych Bielanach francuski deweloper wybuduje siedmiokondygnacyjny budynek, w którym znajdzie się 79 mieszkań. Najwięcej będzie lokali trzypokojowych. Powierzchnie trójek to 54 - 69 mkw. Bouygues Immobilier zaplanował także 25 mieszkań dwupokojowych (o powierzchni od 37 do 51 mkw.), 11 mieszkań czteropokojowych (72-91 mkw.).

Będzie też dziewięć kawalerek. Powierzchnie jednopokojowych mieszkań to 25 - 27 mkw. Inwestycja trafiła do sprzedaży. Ceny mieszkań dwupokojowych zaczynają się od 305 tys. zł, a trzypokojowych - od 416 tys. zł. - Przyszli mieszkańcy Epique będą się mogli zrelaksować w Lesie Bielańskim, parku Stawy Kellera i nad Stawami Brustmana. W okolicy nie brakuje też szkół podstawowych i średnich - zachęca deweloper. - Budynek Epique mieści się dziesięć minut spacerem od stacji metra Wawrzyszew, skąd szybko można dotrzeć do każdej części Warszawy. Osoby poruszające się samochodem mogą liczyć na miejsca parkingowe w garażu podziemnym.

Deweloper zaplanował 85 stanowisk. Inwestycja ma być gotowa pod koniec 2018 roku.

Komentarz dnia
Żródło: rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE