Przejęcia w Polsce nie zwalniają tempa

aktualizacja: 03.07.2017, 19:19
Foto: 123RF

Transakcji będzie więcej niż w roku ubiegłym, ale rekordu ich wartości nie pobijemy.

W II kwartale przeprowadzono w Polsce łącznie 57 fuzji i przejęć, a w I półroczu ponad sto – wynika z raportu przygotowanego przez firmy Fordata i Navigator Capital. To poziom porównywalny z tym z analogicznego okresu 2016 r. Liczba rozpoczętych negocjacji i aktualne warunki rynkowe pozwalają jednak sądzić, że 2017 r. będzie wyjątkowy.

Artykuł dostępny tylko dla prenumeratorów "Rzeczpospolitej"

Zamów subskrypcję TANIEJ O VAT
i czytaj bez ograniczeń!

Kup teraz
Żródło: Rzeczpospolita

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE