Na Targach Kielce rekordowa „Przemysłowa wiosna”

aktualizacja: 30.03.2017, 21:53
Ponad 900 wystawców z 38 państw wzięło udział w kieleckiej „Przemysłow...
Ponad 900 wystawców z 38 państw wzięło udział w kieleckiej „Przemysłowej wiośnie”.
Foto: materiały prasowe

W Kielcach zakończył się w czwartek cykl imprez organizowanych przez Targi Kielce pod hasłem „Przemysłowa wiosna".

Dziewięć specjalistycznych wystaw poświęconych było maszynom, obrabiarkom, technologiom laserowym i drukowi 3D. Salon Technologii Obróbki Metali Stom-Toll, Stom-Blech & Cutting, Stom-Laser, Spawalnictwo, Pneumaticon, Wirtoprocesy, Expo-Surface, Control Stom i Dni Druku 3D zgromadziły już pierwszego dnia rekordową liczbę przeszło 3 tys. zwiedzających.– Światowi liderzy niestety nie są z Polski, ale cieszymy się, że widzą nasz kraj jako istotnego partnera. Dzięki temu w Kielcach są obecne nie tylko potęgi europejskie, ale także firmy z Japonii czy Stanów Zjednoczonych – podkreślał Andrzej Mochoń, prezes Targów Kielce.
Artykuł dostępny tylko dla prenumeratorów "Rzeczpospolitej"

Zamów subskrypcję TANIEJ O VAT
i czytaj bez ograniczeń!

Kup teraz
Żródło: Rzeczpospolita

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE