Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Biznes

Campus Warsaw wybrał startupy, które otrzymajš wsparcie

www.campus.co
Stworzony przez Google Campus Warsaw ogłosił listę startupów, które otrzymajš bezpoœrednie wsparcie i przestrzeń w ramach programu Campus Residency.

Program Campus Residency jest skierowany do startupów znajdujšcych się w fazie wzrostu. Oferuje on zwycięzcom możliwoœć korzystania przez 6 miesięcy ze wsparcia oraz specjalistycznej wiedzy mentorów i ekspertów Campusu. Do programu zakwalifikowały się następujšce startupy: Autenti, the Construct, Oscar Senior, OvuFriend, Xchanger.io, Yestersen, Quotiss, WealthArc, UserEngage i Kredytmarket.

Campus Warsaw przedstawił także listę firm, które wezmš udział w programie Launchpad Accelerator rozpoczynajšcym się 2-tygodniowym akceleratorem w Dolinie Krzemowej. Wczeœniej z kolei odbyła się już pierwsza edycja programu Launchpad Start – serii intensywnych szkoleń trwajšcych tydzień dla startupów we wczesnej fazie rozwoju.

Przez najbliższe dwa dni Campus będzie także gospodarzem wydarzenia fundraisingowego CEE All Stars, które umożliwia spotkanie międzynarodowych inwestorów ze startupami z Europy Œrodkowo-Wschodniej. W wydarzeniu weŸmie udział ponad 40 startupów i 25 inwestorów z całej Europy.

Campus Warsaw to należšca do Google przestrzeń przeznaczona dla startupów technologicznych, która ma za zadanie łšcznie społecznoœci nie tylko z Polsku, ale też z całej Europy Œrodkowo-Wschodniej. Mieœci się ona w Praskim Centrum Koneser, przy ulicy Zšbkowskiej 27/31.

Kulczyk Investments wesprze start'upy

ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL