Zaskakujące przejęcie na rynku ochrony

aktualizacja: 20.03.2017, 18:46
Foto: Fotorzepa, Krzysztof Walczak

Konsalnet, druga co do wielkości , po Solid Security agencja ochrony, największa w kraju firma konwojująca transporty gotówki i właściciel kilkunastu liczarni pieniędzy zmienia właściciela.

REDAKCJA POLECA

Polskiego lidera usług security przejmuje egzotyczny inwestor, producent sprzętu do monitoringu dla którego spółka znad Wisły będzie zapewne trampoliną do ekspansji na terenie UE. Polska spółka o zeszłorocznych przychodach na poziomie 800 mln zł – według informacji „Rz” uzyskała dobrą cenę.

- Wyłożenie takiej kwoty za Konsalnet świadczy , że inwestorom bardzo zależało na wejściu na polski rynek a za naszym pośrednictwem na zachodnie rynki – mówią analitycy.

O szczegółach tej szczególnej transakcji we wtorkowym papierowym wydaniu dziennika "Rzeczpospolita".

Komentarz dnia
Żródło: rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE