Porozumienie ws. przejęcia Banku BPH przez Alior Bank od General Electric coraz bliżej

aktualizacja: 14.03.2016, 21:00
Foto: Fotorzepa, Michał Walczak Michał Walczak

Według naszych informacji decyzja może zapaść nawet w najbliższych dniach.

– Niewykluczone, że „deal" może zostać zawarty jeszcze pod koniec tego tygodnia lub na początku przyszłego – mówi osoba zbliżona do transakcji. – Jednak cały czas rozmowy trwają.

W ubiegłym tygodniu agencja Reuters podała, że należący do PZU Alior Bank ponownie rozmawia z General Electric o przejęciu od niego Banku BPH, a porozumienie może być osiągnięte do połowy roku.

Artykuł dostępny w ramach oferty cyfrowej "Rzeczpospolitej"

Chcesz czytać więcej? Zamów subskrypcję na kwartał i odbierz 1 miesiąc GRATIS!

  • E-wydanie "Rzeczpospolitej"
  • Aplikacja na smartfon i tablet
  • Dostęp do: Wydarzeń, Ekonomii, Prawa, Plusa Minusa w serwisie www.rp.pl
Żródło: Rzeczpospolita

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE