Manipulacje przy podsłuchach Amber Gold?

aktualizacja: 13.09.2017, 20:13
Foto: PAP, Jakub Kamiński

Dwaj różni funkcjonariusze ABW inaczej odczytali tę samą rozmowę i sporządzili różne stenogramy. Komisja zażąda wyjaśnień.

Przed komisją śledczą ds. Amber Gold zeznawał w środę Emil Marat, były doradca zarządu spółki, który zajmował się jej wizerunkiem medialnym.

– Uważam współpracę z Amber Gold za błąd w mojej drodze zawodowej, wykazałem się brakiem czujności – mówił Marat, Przyznał, że miał wątpliwości dotyczące wiarygodności prezesa Amber Gold Marcina P., i wiedział, że ciąży na nim zatarty wyrok.

Artykuł dostępny tylko dla prenumeratorów "Rzeczpospolitej"

Zamów subskrypcję TANIEJ O VAT
i czytaj bez ograniczeń!

Kup teraz
Żródło: Rzeczpospolita

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE