Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Magdalena Kowalczyk

Absolwentka filologii romańskiej na Uniwersytecie Warszawskim

Tenis

Del Potro wygrał z Federerem

W finale turnieju Masters 1000 w Indian Wells Argentyńczyk Juan Martin Del Potro pokonał Rogera Federera. To pierwsza porażka Szwajcara w tym roku.

Sztuka

Nago do muzeum w Paryżu

Nudyœci dostali w Paryżu prezent bardziej atrakcyjny niż spodziewali się darczyńcy. Kierownictwo Palais de Tokyo (muzeum prezentujšce sztukę współczesnš) zaproponowało...

Polityka

Morawiecki będzie rozmawiał z May

Premier Mateusz Morawiecki o 13.00 będzie rozmawiał telefonicznie z premier Wielkiej Brytanii - poinformowała na Twitterze rzeczniczka rzšdu Joanna Kopcińska.

Polityka

Rosja wybiera dziœ prezydenta

W Moskwie o 6 rano naszego czasu otwarto lokale wyborcze, O najwyższy urzšd w państwie ubiega się oœmiu kandydatów, w tym obecny prezydent Władimir Putin, który nie ma poważnego...

Polityka

Co po decyzji prezydenta?

Jakub Kulesza, Włodzimierz Czarzasty i Władysław Kosiniak-Kamysz byli goœćmi œrodowego programu #RZECZoPOLITYCE. Program poprowadził Michał Kolanko.

Terroryzm

Włochy: Strzały do imigrantów

Napastnik ostrzelał z samochodu imigrantów we włoskiej Maceracie. Zranił siedmioro imigrantów. Policja po dwóch godzinach poszukiwań schwytała sprawcę.

Muzyka

Spice Girls znowu razem

Wszystkie członkinie zespołu Spice Girls, kultowego girls bandu lat 90-tych, ogłosiły, że pracujš nad nowymi, wspólnymi projektami. Po osiemnastu latach przerwy.

Polityka

Rihanna w obronie edukacji

- Każde dziecko, każdy chłopiec i każda dziewczynka musi mieć dostęp do edukacji - apelowała Rihanna podczas konferencji w Senegalu w obronie praw do edukacji dla...

Polityka

Co przyniesie koalicja Nowoczesnej z PO?

Marcel Klinowski, Katarzyna Lubnauer i Jakub Stefaniak będš goœćmi poniedziałkowego programu #RZECZoPOLITYCE. Program poprowadzi Michał Kolanko. Poczštek o 9.00

#RZECZoPOLITYCE

Polityka

Zeman ponownie prezydentem Czech

Milosz Zeman wygrał wybory prezydenckie w Czechach. Po zliczeniu głosów ze wszystkich okręgów urzędujšcy szef państwa zdobył 51,3 procent poparcia.

Example Alt
eWydanie