Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Przemysław Tychmanowicz

Absolwent ekonomii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, dziennikarz

Giełda

Czerwień zalała GPW

Tego można było się spodziewać. Po mocnych poniedziałkowych spadkach na Wall Street, we wtorek inwestorzy masowo pozbywali się akcji również w Warszawie.

Finanse

GetBack więcej inwestuje i odzyskuje

Firma windykacyjna GetBack nie zwalnia tempa. W imieniu własnym oraz zewnętrznych funduszy sekurytyzacyjnych zainwestowała w 2017 r. 2 mld zł. To o 110,5 proc. więcej niż rok...

Giełda

Akcje nadal dostarczajš wielu wrażeń

Obserwatorzy wydarzeń rynkowych z pewnoœciš na nudę w ubiegłym roku nie mogli narzekać. Działo się bowiem naprawdę dużo, a i ten rok dla warszawskiego parkietu zapowiada się...

Giełda

Rynek kapitałowy pod lupš młodych

Zakończyła się kolejna edycja projektu CEE Capital Market Leaders Forum organizowanego przez fundację im. Lesława A. Pagi. Udział w nim wzięło ponad 50 uczestników.

Giełda

GPW: Byki w natarciu

Patrzšc po poczštek pištkowych notowań można odnieœć wrażenie, że inwestorzy pozytywnie przyjęli informację o zmianie szefa rzšdu.

Finanse

Rynek obrotu długami roœnie w siłę

To co jeszcze kilka lat temu wydawało się odległš przyszłoœciš, dziœ nabiera coraz bardziej realnych kształtów. Polski rynek windykacyjny staje się obecnie jednym z ważniejszych...

Giełda

Maklerzy idš łeb w łeb

Tak zaciętej rywalizacji w branży nie było od wielu lat. O tym, kto jest najaktywniejszym brokerem na rynku, zadecyduje ostatnia prosta rywalizacji.

Finanse

Rynek kapitałowy oczami młodych

Już 1 grudnia Fundacja im. Lesława A. Pagi rusza z III edycjš projektu CEE Capital Market Leaders Forum. Patronem medialnym imprezy jest „Rzeczpospolita".

Giełda

Podaż nie odpuszcza

WIG20 rozpoczšł dzień od pogłębienia wczorajszej przeceny. W jakim stylu ostatecznie zakończy tydzień?

Giełda

NiedŸwiedzie znowu górš

Pištek przyniósł kontynuację spadków na GPW. Bilans całego tygodnia nie jest jednak taki zły, jak mogłoby się wydawać.

Example Alt
eWydanie