Olgierd Kwiatkowski

Kolarstwo i tenis to jego pasje

Życie Dolnego Śląska

Piękne latanie

Maja Kuczyńska jest wicemistrzynią świata w jednej z najmłodszych, ale szybko rozwijającej się konkurencji sportowej – lataniu tunelowym.

Kolarstwo

Piach w szprychach

Polski Związek Kolarski stracił jednego z głównych sponsorów i 2 mln zł. Poważniejsza w skutkach może się jednak okazać utrata wiarygodności.

Życie Pomorza

Stoczniowiec na lodzie

Trzech olimpijczyków zimowych igrzysk wychował w swej blisko półwiecznej historii Stoczniowiec Gdańsk. Jest duża szansa na to, że w Pjongczangu pojawią się kolejni.

Tenis

Kubot najlepszy na świecie

Łukasz Kubot z Brazylijczykiem Marcelo Melo zwyciężyli w grze podwójnej w turnieju ATP Masters 1000 w Paryżu. Polak od dziś jest liderem rankingu deblistów.

Plus Minus

Swiss Miss z Koszyc

Martina Hingis kończy karierę. Była cudownym tenisowym dzieckiem. Wygrała dużo, mogła więcej, ale nie poradziła sobie z zaborczą matką, presją i sławą.

Życie Opola i Ziemi Opolskiej

Medal z Opola

Od 41 lat w Opolu działa jedna z najsilniejszych sekcji dżudo w kraju. Wychowanka KJ AZS Agata Ozdoba jako jedyna Polka zdobyła medal na ostatnich mistrzostwach świata.

Kolarstwo

Pod łososiową górę

W niedzielę w Bergen rozpoczynają się mistrzostwa świata. W tym sezonie Polacy dali solidne podstawy, by wierzyć, że w Norwegii pojadą po medale.

Tenis

Jubileusz Pekao Szczecin Open z Janowiczem

W doborowej obsadzie odbędzie się największy najstarszy i największy turniej tenisowy w Polsce. Na liście zgłoszeń znajduje się m.in. Jerzy Janowicz, Tommy Robredo, Florian Mayer.

Życie Dolnego Śląska

Pomocnik mistrzów

Będąc zawodowcem, trzeba umieć pracować dla każdego. Trzeba dobrze wykonywać swoje zadania bez względu na nazwisko lidera – mówi Maciej Bodnar, zwycięzca etapu w Tour de France.

Życie Ziemi Podlaskiej

Narty, kajaki i piłka

Sparta Augustów obchodzi w tym roku 70-lecie. Z tego klubu wywodzi się pierwszy medalista olimpijski z Podlasia – kajakarz Piotr Markiewicz, w tym klubie rodziło się polskie...

Życie Pomorza Zachodniego

Czas na wielką grę

To będzie największa obok niedawnego pokazu żaglowców The Tall Ship Races oraz wrześniowego turnieju tenisowego Pekao Open tegoroczna impreza w Szczecinie. Patrząc historycznie,...

Kolarstwo

Lang wciąż wygrywa

Początek Tour de Pologne w sobotę w Krakowie. Na starcie gwiazdy: Rafał Majka, Peter Sagan, Vincenzo Nibali.

Kolarstwo

Nieudany atak na lidera

Pierwszy alpejski etap nie przyniósł przełomu. Z czołówki straty poniósł jedynie Fabio Aru. Wciąż prowadzi Chris Froome.

Kolarstwo

Polski anioł stróż

Michał Kwiatkowski doskonale odnalazł się jako pomocnik Christophera Froome'a, w niewdzięcznej, ale sowicie nagradzanej roli.

Example Alt
eWydanie