Prenumerata 2018 już w sprzedaży - SPRAWDŹ!

Regina Skibińska

Wywiady

Szkodliwy nadmiar regulacji

Klienci poniosą koszty zmiany przepisów o dystrybucji ubezpieczeń – mówi prezes Stowarzyszenia Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych Łukasz Zoń.

Rozmowa "Rzeczpospolitej"

Moja Emerytura

Fundusze Aegon i Nordea połączone

Zakończył się proces łączenia otwartych funduszy emerytalnych Aegon i Norde. Aegon stał się czwartym OFE na rynku, zarówno pod względem liczby członków, jak i wartości aktywów.

Moje pieniądze

Odszkodowanie od spółdzielni

Spółdzielnia docieplała blok, w którym mieszkam. W trakcie prac pojawiły się zacieki i pęknięcia. Za zacieki dostaliśmy odszkodowanie, za pęknięcia nie. Prezes nie chce...

Ubezpieczenia

Miesiąc na wypłatę odszkodowania

Doszło do niezawinionej przeze mnie kolizji drogowej. W tył mojego samochodu najechał opel vectra. Na skutek tego uderzyłam w auto stojące przed moim na czerwonym świetle. Było...

Ubezpieczenia

Wysokie koszty orkanu

Do ubezpieczycieli trafia nawet o 300 proc. więcej zgłoszeń niż zwykle. To już kolejne szkody pogodowe w tym roku. Skutkiem mogą być droższe polisy.

Ubezpieczenia

Zmiana perspektywy ratingowej PZU

Amerykańska agencja ratingowa S&P Global Ratings podwyższyła perspektywę ratingową PZU z negatywnej do stabilnej. Jednocześnie rating siły finansowej PZU pozostał na poziomie A-.

Finanse

Rekordowe wyniki Donorii

Przychody ubezpieczeniowej grupy Donorii w ostatnim roku finansowym, zamkniętym 30 września, po raz pierwszy przekroczyły 20 mln zł. W tym samym okresie globalne przychody grupy...

Wywiady

Hodgkiss: Tańsze polisy za telematykę

Wzrost wypłacanych odszkodowań to w dużej mierze skutek działalności kancelarii odszkodowawczych – mówi członek zarządu PZU Roger Hodgkiss.

Rozmowa "Rzeczpospolitej"
Example Alt
eWydanie