Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Regina Skibińska

Ubezpieczenia

Z pozwem nie można zwlekać

W kwietniu 2013 r. uszkodziłem bardzo nietypowy samochód na wyrwanych z jezdni i wybrzuszonych kostkach brukowych. Trwale został uszkodzony katalizator, wydech i obie sondy. Po...

Plus Minus

Kuba - skansen socjalistycznego raju

Lata życia w ustroju zabijajšcym przedsiębiorczoœć i inicjatywę zrobiły swoje. Większoœć Kubańczyków nie uważa, żeby w ich życiu cokolwiek zależało od nich samych.

Wywiady

Kluczowy będzie efekt skali

Jeœli nie będziemy włšczeni w prowadzenie pracowniczych planów kapitałowych, możemy zaoferować produkty dla nich konkurencyjne – mówi prezes Nationale-Nederlanden PTE Grzegorz...

Rozmowa "Rzeczpospolitej"

Wywiady

Reforma emerytalna dobra dla ubogich

Przenoszenie PPK przy zmianie pracy będzie równie łatwe, jak obecnie zmiana operatora telefonu komórkowego – mówi wiceminister finansów Piotr Nowak.

ROZMOWA "RZECZPOSPOLITEJ"

Blogi

Dobre chęci nie wystarczš

W Polsce brakuje 3 milionów mieszkań. Aż 60 proc. młodych rodzin w Polsce nie stać na własne cztery kšty. Z problemem niedoboru lokali bezskutecznie borykajš się kolejne rzšdy.

Wywiady

Klienci nie lubiš ryzyka

W dłuższym czasie w ubezpieczeniach grupowych wygrywa ten, kto potrafi lepiej oceniać ryzyko i ma niskie wewnętrzne koszty – mówi wiceprezes Open Life Piotr Twardokęs.

Rozmowa "Rzeczpospolitej"

Finanse

Wyœcig na programy emerytalne w firmach

Skokowy wzrost zainteresowania zakładów pracy PPE spowodowany jest niskš stopš bezrobocia oraz chęciš ucieczki przed nieznanymi jeszcze w szczegółach planami wprowadzenia PPK.

Wywiady

Milion klientów dla banków

Wykorzystamy sztucznš inteligencję w wielu obszarach działania firmy – zapowiada Paweł Surówka, prezes PZU.

Rozmowa "Rzeczpospolitej"
Example Alt
eWydanie