Forum Ekonomiczne w Krynicy

XXVI FORUM EKONOMICZNE

Krynica-Zdrój

6 - 8 września 2016 r.

Patroni medialni:
Forum Ekonomiczne

Pokoleniowa zmiana warty

aktualizacja: 06.09.2015, 21:00

Dlaczego w Polsce dzieci często nie chcą przejmować rodzinnych biznesów.

Jakie wyzwania stoją przed firmami rodzinnymi planującymi dalszy rozwój – jakie są możliwe strategie rozwoju? Jakie doświadczenia mają przedsiębiorcy z innych krajów? Co musi się zmienić w polskim prawie, aby nasze firmy mogły się rozwijać?
Odpowiedzi na te pytania poszukają uczestnicy panelu „Pokoleniowa zmiana warty – strategie rozwoju firm rodzinnych". Wezmą w nim udział: prof. Jerzy Hausner, kierownik Katedry Gospodarki i Administracji Publicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Grzegorz Hajdarowicz, prezes Grupy Gremi, Katarzyna Gierczak-Grupińska, współwłaściciel firmy GELG, prezes Fundacji Firmy Rodzinne, Marek Kowalski, Lewiatan, Bartłomiej Smolarek, partner EY Polska, Andrzej Malinowski, prezydent Pracodawców RP, Artur Habza, dyrektor w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego oraz Ryszard Florek, właściciel firmy Fakro.
Komentarz dnia
Żródło: Rzeczpospolita

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE