Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Biura podróży

Niemieccy agenci sprzedajš wycieczki Ryanaira

Materiały promocyjne
Prawie 8 tysięcy agentów zrzeszonych w stowarzyszeniu QTA otrzymało dostęp do wycieczek organizowanych przez Ryanaira Holidays. Faza testowa projektu potrwa do poczštku przyszłego roku

Quality Travel Alliance (QTA), do której należš takie organizacje jak RTK, Reiseland, Neckermann Partner, TUI Travel Star i Schmetterling, prowadzi fazę testowš współpracy z Ryanairem Holidays przy sprzedawaniu wycieczek zorganizowanych, informuje portal branżowy FVW. Tym, kto dostarcza rozwišzań technologicznych i udostępnia produkt biurom agencyjnym jest firma HLX Touristik. Do jej klientów należš oprócz Ryanaira Holidays Lufthansa, Swiss, Sun Express i Condor.

Pakiety od Ryanaira Holidays sš udostępniane przez extranet QTA, który został połšczony z HLX. Thomas Bösl, przedstawiciel QTA uważa, że produkty te znakomicie uzupełniš dotychczasowš ofertę biur agentów, które ostatecznie powinny oferować pełen asortyment usług turystycznych. Dzięki Ryanairowi Holidays propozycje wyjazdów zostanš powiększone o ponad 1800 przelotów na 200 lotnisk w 34 krajach. Co więcej, dzięki współpracy z HLX agenci mogš mieć dostęp także do produktów innych „touroperatorów lotniczych", między innymi Lufthansy Holidays. Ten ostatni organizator sprzedaje już swoje oferty przez sieć Lufthansa City Center.

ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL