Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Biura podróży

Neckermann ma drugi hotel Casa Cook

materiały prasowe
100 pokojów, klub plażowy z restauracjš, spa z basenem, saunš i hammamem - to niektóre elementy nowego hotelu z nowej sieci biura podróży Neckermann, Casa Cook. Obiekt stanšł na greckiej wyspie Kos

Sieć Casa Cook powstaje „w celu zapełnienia niszy w branży turystycznej: butikowych nadmorskich resortów spełniajšcych potrzeby nowej generacji niezależnych turystów. Pozycjonowana jako premium, marka Casa Cook adresowana jest do zamożniejszych turystów zainteresowanych modš, designem, ale też przede wszystkim zachowaniem równowagi między pracš a życiem osobistym i szukajšcych autentycznych przeżyć". Hotel na Kos ma „przytulne strefy relaksu, zapewniajšce prywatnoœć wypoczynku", a sš one „równie istotne, jak wspólne przestrzenie wzmacniajšce poczucie wspólnoty".

Casa Cook Kos ma 100 pokojów, w tym: 50 dwuosobowych, 40 oznaczonych jako junior suity, siedem - suity, a trzy villa suity. Do tego klub plażowy z restauracjš, bar, studio fitness, spa z basenem, saunš, hammamem, parking. W pokojach goœcie majš m.in. klimatyzację, bezpłatny dostęp do WiFi, sejf i suszarkę.

Jak wyjaœnia cytowany w komunikacie polskiego biura podróż Neckermann, należšcego do koncernu Thomas Cook, zastępca prezesa Efe Türkel, sieć Casa Cook wyróżnia niepowtarzalnoœć, którš przejawia się w wyjštkowym wzornictwie, aranżacji przestrzeni, wyszukanej kuchni i atmosferze. - To hotele i forma wypoczynku kierowana do osób otwartych na spotkania z innymi, poszukujšcych autentycznych doznań zwišzanych z lokalnš kulturš, szukajšcych czegoœ innego niż typowe wakacje all inclusive – dodaje.

Cena noclegu ze œniadaniem wynosi od 480 zł od osoby – informuje biuro prasowe Neckermanna.

ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL