Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Biura podróży

TUI wypromuje Ajman

www.tui.pl
Niemieckie biuro podróży TUI włšcza do oferty na zimę 2018/2019 nowy emirat arabski, Ajman

W tym celu podpisała umowę marketingowš. Koncern nie zdradza jej wartoœci, wiadomo jednak, że jego zadaniem będzie pozycjonowanie emiratu na niemieckim rynku jako atrakcyjnego kierunku turystycznego.

Współpraca zakłada promowanie Ajmanu wœród klientów biura podróży i jego agentów za poœrednictwem mediów należšcych do koncernu i portali sprzedażowych. Dodatkowo reklama obejmuje umieszczenie materiałów w biurach i organizowanie wyjazdów studyjnych dla wakacyjnych doradców.

– Ajman to kierunek z ogromnym potencjałem i to nie tylko dzięki bliskoœci Dubaju. Ten najmniejszy emirat oferuje goœciom bardzo dobrš infrastrukturę i œwietnie położone, pierwszorzędne hotele. Pary i rodziny z dziećmi znajdš tu spokój i odpoczynek od głoœnych metropolii, a to wszystko przy œwietnym stosunku ceny do jakoœci – mówi kierownik działu marketingu partnerskiego w TUI Mahpar Azarpira.

Ajman, dzięki dogodnemu położeniu, jest dobry jako baza wypadowa na wycieczki do sšsiednich emiratów i na pustynię. Do Dubaju jest stšd 30 kilometrów, a od Szardży dzieli go jedynie 15 kilometrów. Sam Ajman dzięki szerokim plażom przycišga miłoœników wypoczynku nad morzem, ale również ludzi grajšcych w golfa.

ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL