Płatności w aplikacji to nowa funkcjonalność na Fixly. Pozwala ona płacić mobilnie za usługi fachowców, którzy zamontują nam nowo zakupione meble, podłączą zmywarkę czy naprawią nieszczelny kran. Nowa funkcjonalność Fixly to atrakcyjne rozwiązanie dla użytkowników, którzy wolą rozliczać się online, zamiast korzystać z gotówki, a także dla wykonawców, na których pieniądze za pracę czekają jeszcze przed rozpoczęciem realizacji usługi. Jak to działa?

Standardowy proces zamawiania usług wykonawców na Fixly jest bardzo intuicyjny. Na początku wybieramy interesującą nas kategorię oraz wskazujemy naszą lokalizację. Dzięki temu aplikacja połączy nas z fachowcami, którzy daną usługę mają w swojej ofercie oraz świadczą ją we wskazanej miejscowości. Następnie określamy szczegóły naszego zapytania, w tym m.in. preferowany termin realizacji. W odpowiedzi otrzymujemy oferty od wykonawców, którzy są gotowi na podjęcie zlecenia. Możemy z nimi porozmawiać, podpytać o szczegóły czy sprawdzić, jak oceniają ich inni klienci.

Płatności Fixly pojawiają się na etapie rozmów z wykonawcami. Możemy wtedy zdecydować, czy chcemy rozliczyć się z nimi przez aplikację. Warto rozważyć opcję Fixly, bo wiąże się z tym wiele korzyści.

Płatności Fixly to rozwiązanie, które ma pomóc rozwiązać główne problemy zlecających usługę, dotyczące kwestii bezpieczeństwa, jak również jakości czy terminowej realizacji prac - mówi Marina Mielczarek, Product Manager Fixly - Naszym celem jest zrewolucjonizowanie rynku i wprowadzenie nowych standardów w zakresie zamawiania usług. Chcemy, aby nasi klienci mogli zlecać usługi szybko, wygodnie i bezpiecznie.

Po uzgodnieniu stawki za usługę, wpłacamy ją przez aplikację Fixly na bezpieczne konto przejściowe. Pieniądze czekają teraz, aż wykonawca zrealizuje umówioną pracę. Wtedy zlecający jest proszony o potwierdzenie, że usługę można uznać za zakończoną. Gdy to zrobi, wykonawca otrzymuje swoje wynagrodzenie. Dodatkowo, Płatności Fixly pozwalają na edycję stawki oraz opcjonalne rozliczenie ewentualnych dodatkowych kosztów bezpośrednio z fachowcem.

Na ten moment płatności dostępne są w wybranych kategoriach, które wykazują największy potencjał do tego typu rozliczeń. Należą do nich m.in. podłączanie sprzętu AGD, sprzątanie mieszkań, przeprowadzki czy biały montaż. Fixly na tym nie poprzestaje i deklaruje, że kolejne kategorie stopniowo będą obejmowane płatnościami w aplikacji.

Płatności Fixly są ułatwieniem w procesie zamawiania usług dla obu stron, dając poczucie kontroli, przejrzystości i bezpieczeństwa. Jasna stawka, zabezpieczony termin realizacji dla zlecającego oraz pewność zapłaty z perspektywy wykonawcy.

Materiał Promocyjny