UOKiK nałożył milionowe kary na PZM i Ekstraligę Żużlową. Za fikcję

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów nałożył na Polski Związek Motorowy i Ekstraligę Żużlową kary odpowiednio 2,9 mln zł i 2,3 mln zł po uznaniu maksymalnych stawek wynagrodzeń żużlowców w ligach za ograniczenie konkurencji.

PGE Ekstraliga. Szok w Grudziądzu, mistrz przegrał z „czerwoną latarnią”

GKM Grudziądz pokonał Motor Lublin a Unia Leszno uległa Stali Gorzów w pierwszych meczach ósmej kolejki żużlowej PGE Ekstraligi.

Grand Prix: Słowak wygrywa w Czechach. Zmarzlik liderem klasyfikacji generalnej

Słowak Martin Vaculik wygrał w Pradze Grand Prix Czech, trzecią rundę indywidualnych mistrzostw świata na żużlu. Najlepszy z Polaków, Bartosz Zmarzlik, był czwarty i objął samodzielne prowadzenie w klasyfikacji generalnej cyklu.

Sparta Wrocław z kompletem zwycięstw na półmetku rundy zasadniczej PGE Ekstraligi

Kompletem zwycięstw gospodarzy zakończyła się siódma kolejka żużlowej PGE Ekstraligi. Na czele tabeli po pierwszej rundzie znajdują się faworyci - Sparta Wrocław i Motor Lublin.

Poważne konsekwencje przerwanego meczu w PGE Ekstralidze. Mogli wybrać mniejsze zło

Przerwany mecz Wilków Krosno ze Stalą Gorzów w PGE Ekstralidze może mieć poważne konsekwencje. Gospodarzom grozi kilkaset tysięcy złotych grzywny.

Porażka mistrzów Polski w Toruniu. Zmarzlik wyprzedzony o pół koła

Apator Toruń pokonał Motor Lublin w hicie 6. kolejki żużlowej PGE Ekstraligi.

Szwed podbił Warszawę. Stadion Narodowy nadal czeka na zwycięstwo Polaka

Szwed Fredrik Lindgren wygrał w Warszawie drugą rundę Grand Prix na żużlu. W finałowym biegu pokonał Australijczyka Jacka Holdera i najlepszego z Polaków, Bartosza Zmarzlika.

Ciarki nawet na pustym stadionie

W sobotę Grand Prix Polski w Warszawie. PGE Narodowy to jeden z ostatnich bastionów torów jednodniowych w cyklu, a koszty organizacji zawodów nieustannie rosną.

Bartosz Zmarzlik na drodze po czwarte złoto. Grand Prix zaczyna od zwycięstwa

Bartosz Zmarzlik walkę o obronę tytułu indywidualnego mistrza świata na żużlu rozpoczął od wygranej w Gorican.

PGE Ekstraliga. Sparta i Motor zainaugurowały sezon zwycięstwami

Sparta Wrocław i Motor Lublin, dwie drużyny uznawane za faworytów tegorocznej PGE Ekstraligi, zgodnie wygrały swoje pojedynki w drugiej kolejce.

Ekstraliga spółek Skarbu Państwa

W roku wyborczym na żużlowe kluby z PGE Ekstraligi spadł prawdziwy deszcz pieniędzy z państwowych spółek. Start sezonu w Wielką Sobotę.

Emocjonująca inauguracja PGE Ekstraligi. O krok od sensacji w Lesznie

Wszystkie odjechane mecze 1. kolejki żużlowej PGE Ekstraligi rozstrzygały się w ostatnim biegu. Blisko sprawienia niespodzianki były w niedzielę Wilki Krosno, które minimalnie przegrały z Unią Leszno.

Rusza PGE Ekstraliga. Koniec banicji Łaguty i Sajfutdinowa

W sobotę i niedzielę pierwsza kolejka PGE Ekstraligi. Wracają Rosjanie mający polskie obywatelstwo.

Rosyjski żużlowiec z polskim obywatelstwem przejdzie amputację nogi. Ma rozległego raka skóry

Andriej Kudriaszow, rosyjski żużlowiec posiadający polskie obywatelstwo, zmaga się z nowotworem płaskonabłonkowym skóry. Lekarze podjęli decyzję o konieczności amputowania nogi.

Michał Sikora: Polskich paszportów rozdano za dużo

Nie możemy działać niezgodnie z prawem – mówi Michał Sikora, prezes Polskiego Związku Motorowego, tłumacząc, dlaczego przywrócono do ligi rosyjskich żużlowców z polskim obywatelstwem.

Zmarzlik oficjalnie w Lublinie. Żużlowy mistrz Polski potwierdził transfer dekady

Oficjalnie: Motor Lublin, który we wrześniu po raz pierwszy w historii został mistrzem Polski, pozyskał od wicemistrza, Stali Gorzów, Bartosza Zmarzlika.

Łaguta i Sajfutdinow mają wrócić do polskiej ligi. Rosjanie bez polskich paszportów - nie

Michał Sikora, prezes Polskiego Związku Motorowego zapowiedział, że w kolejnym sezonie rosyjscy żużlowcy posiadający polskie obywatelstwo będą dopuszczeni do jazdy w polskich ligach.

Dwóch Polaków na podium Grand Prix 2022 na żużlu. Zmarzlik mistrzem, Janowski trzeci

Słowak Martin Vaculik wygrał w Toruniu ostatnie w tym roku zawody z cyklu Grand Prix na żużlu. Na drugim miejscu turniej ukończył mistrz świata Bartosz Zmarzlik, a na czwartym drugi z Polaków, Maciej Janowski, który ostatecznie zajął trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej.