Stanisław Chomski: Nie można mieć dość

Zdałem sobie sprawę, że Bartosz Zmarzlik to kandydat na wielkiego żużlowca, jak tylko zaczął jeździć - mówi Stanisław Chomski, klubowy trener polskiego mistrza w Stali Gorzów.

Motor Lublin po raz pierwszy w historii żużlowym mistrzem Polski

Żużlowcy Motoru Lublin w niedzielę odrobili straty z pierwszego meczu finałowego PGE Ekstraligi ze Stalą Gorzów i po raz pierwszy w historii zostali mistrzami Polski.

Mistrz Zmarzlik przyleciał z kosmosu

Bartosz Zmarzlik po raz trzeci został mistrzem świata. Nikt już się nie zastanawia, czy zostanie najlepszym żużlowcem w historii. Pytanie brzmi: kiedy tego dokona?

Bartosz Zmarzlik po raz trzeci mistrzem świata na żużlu

Bartosz Zmarzlik na jedną rundę przed końcem cyklu Grand Prix zapewnił sobie złoty medal Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu. Po turnieju w szwedzkiej miejscowości Målilla Polak ma już bezpieczną przewagę nad Duńczykiem Leonem Madsenem.

Stal Gorzów bliżej złota w Ekstralidze. Odjechała rywalom w drugiej części meczu

Stal Gorzów wygrała z Motorem Lublin 51:39 w pierwszym meczu finału żużlowej PGE Ekstraligi. Rewanż za dwa tygodnie.

Zmarzlik wygrywa Grand Prix Danii i jest o krok od tytułu

Bartosz Zmarzlik wygrał w Vojens w Danii ósmą rundę tegorocznego cyklu Grand Prix na żużlu. Polak umocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej.

Pieszczoch z Lublina

Bartosz Zmarzlik w przyszłym sezonie przechodzi ze Stali Gorzów do Motoru Lublin. Dlatego tegoroczna finałowa rywalizacja tych klubów jest wyjątkowo atrakcyjna. Pierwszy mecz w niedzielę.

Bartosz Zmarzlik obronił tytuł Indywidualnego Mistrza Polski na żużlu

Bartosz Zmarzlik ze Stali Gorzów wygrał w Rzeszowie trzecią, ostatnią rundę Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu i zwyciężył w klasyfikacji generalnej. Srebrny medal wywalczył Dominik Kubera z Motoru Lublin, a brąz - Janusz Kołodziej z Unii Leszno.

Motor Lublin i Stal Gorzów pojadą o złoto w PGE Ekstralidze

Motor Lublin odrobił stratę z pierwszego meczu z Apatorem Toruń, a Stal Gorzów pokonała na wyjeździe Włókniarza Częstochowa w rewanżowych meczach półfinałów żużlowej PGE Ekstraligi.

Mistrz Polski odpadł w ćwierćfinale PGE Ekstraligi

Motor Lublin z Apatorem Toruń i Włókniarz Częstochowa ze Stalą Gorzów - tak wyglądać będą półfinały żużlowej PGE Ekstraligi. W ćwierćfinale odpadł aktualny mistrz, Sparta Wrocław.

Daniel Bewley z drugą wygraną w Grand Prix. We Wrocławiu Polacy poza podium

Brytyjczyk Daniel Bewley wygrał we Wrocławiu drugą z rzędu rundę Grand Prix na żużlu. Najlepszy z Polaków, Maciej Janowski, ukończył zawody na czwartym miejscu.

Ćwierćfinały PGE Ekstraligi. Połamana Stal bliska sensacji w Toruniu

Zwycięstwami Włókniarza Częstochowa i Apatora Toruń zakończyły się dwa niedzielne mecze ćwierćfinałowe żużlowej PGE Ekstraligi. Kibiców z Torunia minimalna wygrana nad Stalą Gorzów raczej jednak specjalnie nie ucieszyła.

Niespodzianka w Grand Prix Challenge. Polacy tłem dla rywali

Szwed Kim Nilsson wygrał w Glasgow Grand Prix Challenge i jest pewny miejsca w przyszłorocznym cyklu Grand Prix na żużlu. Oprócz niego awans uzyskali Brytyjczyk Daniel Bewley i Australijczyk Jack Holder.

Krosno dla Dominika Kubery. Zrównał się w klasyfikacji generalnej IMP z Bartoszem Zmarzlikiem

Zwycięstwem Dominika Kubery zakończył się drugi finał Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu. Zawodnik Motoru Lublin zrównał się w klasyfikacji generalnej z Bartoszem Zmarzlikiem, dziś drugim w finale.

Dwaj Polacy na podium Grand Prix Wielkiej Brytanii. Wygrał debiutant

23-letni Brytyjczyk Daniel Bewley po raz pierwszy w karierze zakwalifikował się do finału turnieju Grand Prix na żużlu i od razu go wygrał. Na torze w Cardiff drugi był Bartosz Zmarzlik, a trzeci Patryk Dudek.

Polacy po raz pierwszy bez medali w Speedway of Nations. Złoto dla Australii

Żużlowa reprezentacja Polski zajęła dopiero szóstą pozycję w zawodach Speedway of Nations, namiastce Drużynowego Pucharu Świata. Wygrali Australijczycy przed Brytyjczykami.

Minister Kamil Bortniczuk: Rosjanie, którzy nie popierają Putina, mogą startować w Polsce

– Nie możemy łamać ludziom kręgosłupów, trzeba postępować mądrze – mówi minister sportu i turystyki Kamil Bortniczuk.

Bartosz Zmarzlik bliżej obrony tytułu mistrza Polski

Bartosz Zmarzlik wygrał w Grudziądzu pierwszy turniej finałowy Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu. Obrońca tytułu wyprzedził Jarosława Hampela i Dominika Kuberę.