Żużel. Zmarzlik drugi w Rosji. Ma punkt przewagi w klasyfikacji generalnej

Bartosz Zmarzlik zajął drugie miejsce w Grand Prix w Togliatti, ósmej rundzie Indywidualnych Mistrzostw Świata. Polak prowadzi w klasyfikacji generalnej ale ma tylko jeden punkt przewagi nad dzisiejszym triumfatorem Artiomem Łagutą.

24h Le Mans: Kubica z nieba do piekła tuż przed metą

Robert Kubica, Louis Delétraz i Yifei Ye byli o krok od historycznego zwycięstwa w 24-godzinnym wyścigu Le Mans w kategorii LMP2, ale na ostatnim okrążeniu maszyna zespołu WRT stanęła na torze.

Formuła 1 budzi się ze snu

Po burzliwym 2020 roku Formuła 1 wypływa na spokojniejsze wody, ale ustabilizowanie tak ogromnego okrętu wymaga biegłego dowodzenia. Na horyzoncie co rusz pojawiają się kolejne rafy w postaci odwoływanych wyścigów, ale obecne władze sportu zdają egzamin w najtrudniejszym okresie w historii.

Koniec rundy zasadniczej w PGE Ekstralidze. Falubaz spada

Ostatni bieg meczu pomiędzy GKM-em Grudziądz a Włókniarzem Częstochowa decydował o tym, czy do I ligi spadną gospodarze, czy Falubaz Zielona Góra.

24-godzinny wyścig w Le Mans. Wyścigi to życie

Startujący w sobotę 24-godzinny wyścig w Le Mans to jedna z legend światowego sportu. Najwięcej dla jego rozsławienia zrobił Steve McQueen.

Robert Kubica: Mam chłodną głowę

Robert Kubica o swoim starcie w wyścigu 24h Le Mans

Żużel. Zmarzlik tym razem drugi, ale nadal jest liderem Grand Prix

Rosjanin Artiom Łaguta wygrał drugie żużlowe Grand Prix w Lublinie, szóstą rundę Indywidualnych Mistrzostw Świata. Prowadzenie w klasyfikacji generalnej utrzymał drugi w sobotę Bartosz Zmarzlik.

Żużel. Zmarzlik wygrywa po raz trzeci i jest liderem Grand Prix

Bartosz Zmarzlik wygrał w piątek żużlowe Grand Prix w Lublinie, piątą rundę Indywidualnych Mistrzostw Świata, dzięki czemu objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej.

Żużel. Niezwykła akcja Zmarzlika. Polak znów górą we Wrocławiu

Po piątkowym triumfie także w sobotę Bartosz Zmarzlik wygrał Grand Prix we Wrocławiu, rundę Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu.

Żużel. Polski wieczór we Wrocławiu. Zmarzlik przed Janowskim

Bartosz Zmarzlik pierwszy, Maciej Janowski drugi - tak zakończyło się piątkowe Grand Prix we Wrocławiu, trzecia runda Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu.

Żużlowa PGE Ekstraliga: Motor o krok od play-off, lider miał problemy

Sparta Wrocław pokonała na własnym torze Włókniarza Częstochowa a Motor Lublin wygrał na wyjeździe z Apatorem Toruń w niedzielnych meczach 12. kolejki żużlowej PGE Ekstraligi.

Żużlowa PGE Ekstraliga: Lubuskie derby znów dla Stali

Stal Gorzów wygrała z Falubazem Zielona Góra 48:42 a Unia Leszno pokonała GKM Grudziądz 56:34 w piątkowych meczach 12. kolejki PGE Ekstraligi.

Żużel. Maciej Janowski w Pradze tym razem drugi. Jest liderem Grand Prix

Rosjanin Artiom Łaguta wygrał w Pradze drugą rundę Grand Prix na żużlu. Na drugim miejscu turniej zakończył najlepszy z Polaków Maciej Janowski.

Żużel. Deszcz przerwał Grand Prix Czech. Powtórka w niedzielę

Po 11. biegu przerwane zostało drugie żużlowe Grand Prix Czech w Pradze. Powodem były obfite opady deszczu.

Grand Prix na żużlu. Maciej Janowski wygrywa na inaugurację cyklu w Pradze

Maciej Janowski zwyciężył w Grand Prix Czech, rundzie otwierającej tegoroczne Indywidualne Mistrzostwa Świata na żużlu. Polak wyprzedził Rosjanina Emila Sajfutdinowa i Brytyjczyka Taia Woffindena.

Amerykanie obiecują złote góry

W piątek w Pradze rusza Grand Prix, czyli indywidualne mistrzostwa świata. Ostatni raz pod auspicjami firmy BSI – promotora cyklu, po którym nikt płakać nie będzie.

Formuła 1. Poważne ściganie już od piątku

Dziesiąta runda mistrzostw świata przejdzie do historii. Zawody na torze Silverstone przebiegną według zupełnie nowego schematu.

Bartosz Zmarzlik indywidualnym mistrzem Polski na żużlu

Dwukrotny mistrz świata Bartosz Zmarzlik po raz pierwszy w karierze wywalczył indywidualne mistrzostw Polski. Na podium, oprócz zawodnika Stali Gorzów, stanęli Maciej Janowski i Janusz Kołodziej.