Niemiecki atak na Formułę 1

Formuła 1 wreszcie osiągnęła cel, który przez długie lata pozostawał poza jej zasięgiem, w sferze plotek i nieśmiałych planów. Koncern Volkswagen wchodzi do wyścigów Grand Prix. Swoje zamiary oficjalnie potwierdziło już Audi i na tym być może się nie skończy, bo program współpracy z jednym z zespołów szykuje także Porsche.

Sebastian Vettel kończy karierę. Odchodzi niedzisiejszy gwiazdor

Po tym sezonie karierę zakończy czterokrotny mistrz świata, Niemiec Sebastian Vettel. Świetny kierowca i mądry człowiek.

„Szybko, szybciej, najszybciej”. Maszyny do ścigania

Za gonitwami w Formule 1 kryje się świat, w którym każdy odnajdzie coś interesującego.

Bolidem do Hollywood. Władze Formuły 1 flirtują z kibicem w Ameryce

Kierowcy podczas pierwszego GP Miami wcale nie byli największymi gwiazdami w padoku.

Formuła 1 - nie tylko dla pasjonatów

Mikołaj Sokół opisał kluczowe wyścigi w historii Formuły 1, ale to tylko pryzmat, przez który oglądamy obrazy kolejnych epok w dziejach królowej motorsportu.

Nowy porządek w padoku

Zmiana przepisów przyniosła rewolucję w układzie sił. Red Bull walczy z Ferrari, Mercedes się nie liczy.

Formuła 1. Dublet Red Bulla w domu Ferrari

Max Verstappen wygrał wyścig Grand Prix Emilii-Romanii na torze Imola. Porażkę na swoim domowym torze ponieśli kierowcy Ferrari.

Charles Leclerc. Chłopak z Monako

Po trzech wyścigach sezonu lider Ferrari Charles Leclerc ma komfortową przewagę, ale kibice włoskiego zespołu nie mogą jeszcze chłodzić szampana.

Formuła 1. Obudził ich dopiero czarny dym

Drugi wyścig sezonu pokazał, że arabskie pieniądze mogą być problemem, i potwierdził, że po zmianie przepisów sportowa rewolucja faktycznie się dokonuje.

Formuła 1. Piękny pojedynek i zwycięstwo Maxa Verstappena

Max Verstappen (Red Bull) po zaciętej walce wyprzedził Charlesa Leclerca (Ferrari) i wygrał Grand Prix Arabii Saudyjskiej. To był udany rewanż za porażkę w Bahrajnie.

Formuła 1. Mercedes ma kłopoty, a do głosu doszli niedawni maruderzy

Inauguracja sezonu w Bahrajnie zwiastuje emocjonujące zmagania o mistrzostwo świata. Nowe regulaminy mogą przynieść oczekiwany rezultat.

Nowy sezon Formuły 1 to początek nowej ery

Regulaminowe zmiany mają wyrównać stawkę i dać kibicom więcej emocji.

Formuła 1 doczekała się rewolucji, która ma zadowolić kibiców i kierowców

Kosmicznie wyglądające samochody w teorii zapewnią bardziej wyrównaną walkę na torze, z łatwiejszym wyprzedzaniem, ale rozpoczynające się właśnie przedsezonowe testy w Barcelonie nie dadzą jeszcze odpowiedzi na pytanie, czy rywalizacja przyniesie fanom więcej emocji. Z rozstrzygnięciem tej kwestii musimy poczekać do pierwszych wyścigów, a inauguracja sezonu odbędzie się 20 marca w Bahrajnie.

Dwa dni po zakończeniu rywalizacji wciąż nie wiadomo, kto jest mistrzem świata Formuły 1

Jeden z najbardziej emocjonujących pojedynków o tytuł mistrza świata został przyćmiony kontrowersjami wokół decyzji sędziowskich.

Szalony finał szalonego sezonu. Max Verstappen mistrzem świata Formuły 1

Max Verstappen na ostatnim okrążeniu wyprzedził Lewisa Hamiltona i został mistrzem świata. Kontrowersyjna końcówka wyścigu, Mercedes złożył protest.

Formuła 1: Emocje w Abu Zabi. Max Verstappen mistrzem świata

Holender Max Verstappen wygrał wyścig Formuły 1 o Grand Prix Abu Zabi. Kierowca Red Bulla po raz pierwszy sięgnął po tytuł mistrza świata.

GP Arabii Saudyjskiej: Lewis Hamilton wygrał trzeci wyścig z rzędu i dogonił Verstappena

Lewis Hamilton (Mercedes) wygrał wyścig Formuły 1 o Grand Prix Arabii Saudyjskiej. Przed ostatnim wyścigiem sezonu Brytyjczyk oraz Holender Max Verstappen (Red Bull) mają tyle samo punktów.

Frank Williams. Wyścigowy mózg

W wieku 79 lat zmarł Frank Williams, który z ogromną determinacją realizował swą pasję. Z jego osiągnięciami można porównać tylko triumfy Ferrari i McLarena.