Fury się bawił i wygrał

Tyson Fury łatwo pokonał w Londynie Derecka Chisorę. Jego łatwą wygraną obejrzało na stadionie Tottenhamu 60 tysięcy ludzi.

Fury – Chisora przy pełnych trybunach

Dawno nie było takiej bokserskiej soboty. Najpierw w Londynie Tyson Fury spotka się z Dereckiem Chisorą, a w nocy, w Kalifornii, Roman „Chocolatito” Gonzalez walczyć będzie ze swoim największym rywalem, Juanem Francisco Estradą.

W sobotę Dmitrij Biwoł – Gilberto Ramirez

Ten pojedynek w Abu Dhabi powinien przynieść emocje wyjątkowe.

Masternak będzie walczył o mistrzostwo świata

Mateusz Masternak wygrał w Zakopanem z Australijczykiem Jasonem Whateley’em i otworzył sobie drogę do walki o mistrzowski pas organizacji IBF w wadze junior ciężkiej.

Czy Mateusz Masternak pojedzie na antypody

Mateusz Masternak ma być może ostatnią szansę, by walczyć o mistrzostwo świata. Dostanie ją, jeśli pokona w sobotę w Zakopanem Australijczyka Jasona Whateley’a.

Czy można znokautować samego siebie? Światowa federacja boksu dała przykład

Rosjanie świętują powrót do ringu, ale Szwedzi oraz Finowie zapowiedzieli już bojkot zawodów z udziałem tamtejszych pięściarzy.

Ring otwarty dla Rosji i Białorusi

Pięściarze z tych krajów będą mogli wrócić do rywalizacji w zawodach organizowanych przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Boksu (IBA).

Długie ramię Moskwy. Pięściarze z Rosji znów mogą walczyć

Międzynarodowe Stowarzyszenie Boksu (IBA) zniosła zawieszenie pięściarzy z Rosji i Białorusi, dzięki czemu znów mogą rywalizować w zawodach organizowanych przez światową federację.

Były mistrz świata w boksie, deputowany do Dumy, wzywany przez armię

Nikołaj Wałujew, dwukrotny zawodowy mistrz świata organizacji WBA w kategorii ciężkiej, parlamentarzysta partii Jedna Rosja, otrzymał wezwanie do komisariatu wojskowego.

Dyskwalifikacja, nie nokaut

Zagrożenie, że na igrzyskach w Los Angeles (2028) nie zobaczymy boksu, jest realne. Mówią o tym głośno obie strony: MKOl i federacja IBA.

Olimpijski cios

Nie będzie nowych wyborów na szefa Międzynarodowego Stowarzyszenia Boksu Amatorskiego. To problem dla dyscypliny, która może zniknąć z igrzysk.

Skok na bank, czyli trylogia w pigułce

Trzecia walka Saula Alvareza z Giennadijem Gołowkinem nie przyniosła sensacyjnego rozstrzygnięcia. Broniący wszystkich mistrzowskich pasów w wadze superśredniej Meksykanin wygrał pewnie.

Alvarez - Gołowkin: trylogia z mistrzami z dwóch światów

Stawką sobotniej trzeciej walki Saula Alvareza z Giennadijem Gołowkinem w Las Vegas będą wszystkie mistrzowskie pasy w wadze superśredniej i miliony dolarów. Faworytem jest Meksykanin.

Usyk znów wygrał z Joshuą. Zwycięstwo ku pokrzepieniu serc

Ołeksandr Usyk ponownie wygrał z Anthonym Joshuą i obronił mistrzowskie tytuły w wadze ciężkiej. Walka była znakomita, a zwycięstwo Usyka zasłużone.

Usyk wygrywa z Joshuą

Ukrainiec Aleksander Usyk pokonał niejednogłośnie na punkty Brytyjczyka Anthony’ego Joshuę i pozostaje mistrzem świata wagi ciężkiej organizacji WBA, WBO i IBF.

Wsparcie dla Usyka z pierwszej linii frontu

Gdy Anthony Joshua mówi, że w rewanżu idzie po nokaut, Ołeksandr Usyk tylko się uśmiecha. Najważniejsza walka tego roku, już w sobotę.

Ołeksandr Usyk będzie walczył w ringu dla ojczyzny

Sobotni, rewanżowy pojedynek Ołeksandra Usyka z Anthonym Joshuą to jedna z najważniejszych walk roku. Stawką są trzy mistrzowskie pasy w wadze ciężkiej należące do Ukraińca.

Porażka Adama Kownackiego. Polski bokser nie chce kończyć kariery

Adam Kownacki przegrał w Nowym Jorku z Turkiem Ali Erenem Demirezenem, ale nie kończy kariery. Chce odejść zwycięski.