Porażka Adama Kownackiego. Polski bokser nie chce kończyć kariery

Adam Kownacki przegrał w Nowym Jorku z Turkiem Ali Erenem Demirezenem, ale nie kończy kariery. Chce odejść zwycięski.

Adam Kownacki chce wszystkim pokazać, że wrócił

Dla Adama Kownackiego sobotnia walka w Nowym Jorku z Turkiem Ali Erenem Demirezenem to być albo nie być. Musi ją wygrać.

Balski - Babić: będzie bitwa w Londynie

Stawką sobotniej walki Adama Balskiego z Chorwatem Alenem Babiciem w Londynie jest srebrny pas organizacji WBC w wadze bridger (101,6 kg). Zwycięzca bić się będzie o tytuł światowy.

Olimpijska przyszłość boksu pod znakiem zapytania

Rosjanin Umar Kremlow pozostaje szefem Międzynarodowego Stowarzyszenia Bokserskiego (IBA).

Janusz Pindera: Dmitrij Biwoł - mistrz skuteczny i elegancki

Dmitrij Biwoł, który pokonał Saula Alvareza, to pięściarz, który znakomicie kontroluje dystans, wciąga w pułapki, kontruje lub wyprzedza atak rywala. Trudno zrozumieć, że nie wszyscy to doceniają.

Dmitrij Biwoł pokonał Canelo Alvareza. Królowie też przegrywają

Dmitrij Biwoł pokonał w Las Vegas Saula Canelo Alvareza i zachował mistrzowski pas WBA w wadze półciężkiej. Przegrana Meksykanina dla wielu była szokiem.

Alvarez-Biwoł: wszystko na sprzedaż

Saul Canelo Alvarez wciąż szuka wyzwań, ale są wątpliwości, czy jego sobotnia walka w Las Vegas z Rosjaninem Dmitrijem Biwołem powinna się odbyć.

Gala w Nowym Jorku. Powrót znad przepaści Katie Taylor

Katie Taylor pokonała Amandę Serrano i zachowała cztery mistrzowskie pasy w wadze lekkiej. Była to największa walka w historii zawodowego kobiecego boksu.

Taylor vs Serrano. O takiej walce marzyły od dziecka

Sobotni pojedynek Katie Taylor z Amandą Serrano w Nowym Jorku reklamowany jest jako największy w historii kobiecego boksu. Nie ma w tym przesady.

Dobrze ukryta bomba

Tyson Fury znokautował na Wembley Dilliana Whyte’a, broniąc tytułu WBC w wadze ciężkiej. „Król Cyganów” zapowiada zakończenie kariery. Walkę na żywo obejrzało 94 tys. ludzi.

Tyson Fury vs Dillian Whyte. Ludzie po przejściach

94 tysiące ludzi na Wembley obejrzy sobotnią walkę mistrza świata wagi ciężkiej Tysona Fury’ego z Dillianem Whyte’em. To rekord Wysp Brytyjskich.

Gołowkin wygrał z Muratą. Mocna kontra w dziewiątej rundzie

Giennadij Gołowkin znokautował w Saitamie Japończyka Ryotę Muratę i jego trzecia walka z Saulem Alvarezem jest całkiem realna.

Trylogia pod dwoma warunkami

Na ring wraca Giennadij Gołowkin. W sobotę w Saitamie Kazach zmierzy się w pojedynku o dwa mistrzowskie pasy w wadze średniej z Japończykiem Ryotą Muratą.

Legendarny bokser do Putina: Niech pan zatrzyma tę wojnę!

Mistrz świata w boksie Ołeksandr Usyk zwrócił się do narodu rosyjskiego i osobiście do prezydenta Putina ze wzruszającym apelem.

Cieślak walczy o mistrzostwo świata

32 - letni Michał Cieślak może być kolejnym polskim mistrzem zawodowego boksu. Musi tylko w niedzielę pokonać w Londynie broniącego tytułu organizacji WBO w wadze junior ciężkiej, urodzonego w tym mieście Lawrence’a Okolie.

Wielkich walk i wielkich sensacji było w 2021 roku sporo. Tylko u nas smutek

Saul Alvarez najlepszym pięściarzem bez podziału na kategorie wagowe. Trzecia walka Tysona Fury z Deontayem Wilderem bitwą roku.

Andrzej Gołota - Riddick Bowe. Pindera: Nie mogłem w to uwierzyć

Minęło 25 lat od rewanżowej walki Andrzeja Gołoty z Riddickiem Bowe w Atlantic City – pojedynku, który jak żaden inny zapisał się w pamięci nie tylko polskich sympatyków boksu.

Przyszłość igrzysk olimpijskich. Trwa przepływ marzeń

Podnoszenie ciężarów i boks mogą zniknąć z igrzysk. Problemy tradycyjnych dyscyplin to dla ruchu olimpijskiego okazja, żeby kokietować młodzież.