Yordenis Ugas pokonał Manny'ego Pacquiao. Przeżyć taki dzień

Kolejny uciekinier z Kuby osiągnął wielki sukces na zawodowym ringu. Yordenis Ugas pokonał w Las Vegas legendarnego Filipińczyka Manny'ego Pacquiao.

Pacquiao vs. Ugas. Bajka, która może zacząć się w sobotę

Ma 42 lata, tytuły w ośmiu kategoriach wagowych i nieustający głód boksu. Manny Pacquiao walczy w sobotę o pas WBA w wadze półśredniej z Kubańczykiem Yordenisem Ugasem.

Coraz więcej kobiet w ringu

Złotego medalu zdobytego w Rio broni w Tokio tylko Szachobidin Zoirow z Uzbekistanu. Ale świetnych pięściarzy w olimpijskim turnieju nie brakuje.

Fury vs. Wilder. Wyrok amerykańskiego sądu wszystko zmienił

Tyson Fury stoczy jednak trzecią walkę z Deontayem Wilderem, choć wszystko wskazywało, że spotka się z Anthonym Joshuą i obaj zarobią po 100 milionów dolarów.

Kobiety ratują honor polskiego boksu

Tylko dwóch Polaków ma szanse na olimpijski występ w Tokio. Sytuacja kobiet jest dużo lepsza.

Poczuł, że rywalowi złamał kość

Meksykanin Saul „Canelo" Alvarez pokonał przed czasem Anglika Billy'ego Joe Saundersa i ma już trzy pasy w wadze superśredniej. Walkę w Teksasie obejrzało ponad 70 tysięcy widzów.

Canelo Álvarez vs. Billy Joe Saunders. Jak za dawnych lat

W sobotę boks chce wygrać z koronawirusem. W Teksasie 70 tysięcy widzów obejrzy pojedynek Saula „Canelo" Alvareza z Billym Joe Saundersem.

To się musiało źle skończyć. Głowacki pokonany

Krzysztof Głowacki nie został trzeci raz mistrzem świata wagi junior ciężkiej. W Londynie w szóstej rundzie znokautował go faworyt – Anglik Lawrence Okolie, który dyktował warunki od początku walki.

W sobotę walka Krzysztofa Głowackiego. Dynamit w pięści

Krzysztof Głowacki walczy w sobotę z Lawrence'em Okolie o pas mistrza świata organizacji WBO wagi junior ciężkiej. Ten tytuł należał już do Polaka dwukrotnie.

Nie żyje Marvin Hagler. Cudowny fałszywy mańkut

Amerykanin Marvelous Marvin Hagler był jednym z najwspanialszych mistrzów wagi średniej, stawianym na równi z Sugarem Rayem Robinsonem czy Carlosem Monzonem. Zmarł nagle w wieku 66 lat.

Janusz Pindera: Śmieszna niby-walka Yildirima z Alvarezem

Avni Yildirim za pojedynek z Saulem „Canelo" Alvarezem zarobił 2,5 miliona dolarów, choć zadał tylko 11 ciosów, do czwartej rundy nie wyszedł i walki praktycznie nie było.

Suzuki Boxing Night V: Młode wilki atakują

Tym razem bez zagranicznych asów, ale z udziałem najlepszych polskich pięściarzy, rozegrano kolejną edycję Suzuki Boxing Night.

Walczą kandydaci na olimpijczyków

Sobotnia gala Suzuki Boxing Night V w Lublinie to kolejny przegląd polskiego boksu olimpijskiego.

Alvarez vs. Yildirim. Nokaut, wcześniej czy później

Sobotnią walkę Meksykanina Saula „Canelo" Alvareza w obronie pasa WBC kategorii superśredniej z Turkiem Avni Yildirimem obejrzy w Miami 15 tysięcy widzów.

Znów zobaczyliśmy, jak atrakcyjny może być olimpijski boks

Gwiazdą gali w Lublinie był w sobotę Rosjanin Gleb Bakszi, aktualny mistrz świata, ale Polacy też wygrywali w dobrym stylu.

Mistrzowie świata w Lublinie

Sobotnie Suzuki Boxing Night w lubelskim Centrum Spotkania Kultur z udziałem dwóch rosyjskich mistrzów świata zapowiada się bardzo ciekawie.

Brytania czeka

Największe gwiazdy kończącego się roku to Tyson Fury, Teofimo Lopez i Saul Alvarez. Polacy w wyścigu po mistrzowskie pasy byli tylko tłem.

Król jest jeden. Saul Alvarez pokonał Calluma Smitha

Meksykanin Saul „Canelo" Alvarez pokonał w San Antonio Anglika Calluma Smitha i zdobył dwa mistrzowskie pasy w wadze superśredniej.