Bundesliga: Krzysztof Piątek już strzela, Hertha przegrywa

Krzysztof Piątek, który wraca do gry w składzie Herthy Berlin po złamaniu kostki, które wykluczyło go z udziału w Euro, strzelił gola dla drużyny z Berlina w meczu 7. kolejki Bundesligi.

Publikacja: 03.10.2021 07:24

Krzysztof Piątek

Piątek pojawił się na murawie w 46. minucie meczu i w 70. minucie doprowadził do wyrównania finalizując ładną akcję całego zespołu.

Co ciekawe ostatniego, przed sobotą, gola w Bundeslidze Piątek strzelił również w meczu z Freiburgiem - 6 maja 2021 roku - przypomina Onet.

Ostatecznie jednak sobotnia bramka polskiego napastnika nie dała ekipie z Berlina punktu, ponieważ Freiburg osiem minut później zdobył drugiego gola.

Piątek w meczu z Freiburgiem zagrał po raz drugi od kontuzji, której doznał 12 maja 2021 r. w meczu z Schalke 04. Tydzień temu spędził na murawie 7 minut w przegranym przez Herthę 0:6 meczu z RB Lipsk.

Piątek został powołany przez Paulo Sousę na mecze eliminacji mistrzostw świata z San Marino i Albanią.