Barcelona na Camp Nou wyrwała punkt Granadzie w ostatniej minucie

Barcelona tylko zremisowała u siebie z Granadą w meczu 5. kolejki La Liga.

Publikacja: 21.09.2021 06:05

Piłkarze Barcelony cieszą się z gola

Do 90. minuty "Duma Katalonii" przegrywała z Granadą u siebie 0:1. Wtedy jednak remis zdołał zapewnić jej środkowy obrońca, Ronald Araujo - relacjonuje Onet.

Wcześniej media spekulowały, że Ronald Koeman otrzymał od władz Barcelony ultimatum - w trzech najbliższych meczach ligowych miał zdobyć komplet punktów. Po meczu z Granadą wiadomo już, że nie osiągnie tego celu.

Granada prowadziła już od drugiej minuty - Sergio Escudero dośrodkował do Domingosa Duarte, a ten strzałem z pierwszej piłki pokonał bramkarza gospodarzy.

W 12. minucie Granada mogła podwyższyć prowadzenie - ale Jorge Molina minimalnie przestrzelił.

Barcelona przeważała, ale długo nie potrafiła sforsować obrony Granady.

7

Takie miejsce w La Liga zajmuje po pięciu kolejkach Barcelona

Remis Barcelonie zapewnili młodzi zawodnicy - w ostatniej minucie 17-letni Gavi posłał wysoką piłkę w pole karne, a tam czekał już 22-letni urugwajski stoper Araujo, który zdobył gola na wagę remisu.

Barcelona po czterech meczach ma na koncie 8 punktów i zajmuje siódme miejsce w lidze. Granada w pięciu kolejkach zdobyła trzy punkty.