Atrakcyjny i kompleksowy

Montownia to zabytkowy budynek w centrum Gdańska, który dzięki rewitalizacji przez firmę Euro Styl zyskał nowe życie i funkcje. Część noclegowa obiektu – Montownia Lofts & Experience - posiada 114 autentycznych, w pełni wyposażonych loftów oraz część konferencyjną. Uruchomiona została z początkiem kwietnia i przebojem weszła na hotelarski rynek w Trójmieście, osiągając ocenę 9,8 w popularnym serwisie Booking.com. Goście doceniają charakter i klimat miejsca, architekturę, przestrzeń wypełnioną niebanalną sztuką oraz detale. W parterze budynku działa największy w północnej Polsce food hall – Montownia Food Hall, który widać z hotelowej galerii przez szklany strop. Na powierzchni 2500 m kw. funkcjonuje ponad 20 restauracji i barów. Wyspowy bar centralny ma długość 12 m. Goście hotelowi mogą więc w Montowni nie tylko komfortowo przenocować, ale także posilić się i spędzić czas w kulinarnym centrum Gdańska.

W zabytkowej Montowni mieści się obiekt hotelowy z wyjątkowym foodhallem

W zabytkowej Montowni mieści się obiekt hotelowy z wyjątkowym foodhallem

- W zabytkowym, poprzemysłowym budynku Montowni stworzyliśmy unikatowy koncept hotelowy z niebanalną sztuką wkomponowaną we wnętrza.  W pełni wyposażone lofty, których powierzchnia jest dwukrotnie większa od typowego pokoju hotelowego, sprzedawane są inwestorom indywidualnym. Wynajmem i zarządzaniem zajmuje się profesjonalny operator – spółka należąca do naszej Grupy, inwestorzy mogą więc czerpać zyski bez angażowania swojego czasu. To charakterystyczne miejsce, z duszą, z historią w tle, jest doskonałe nie tylko pod kątem indywidualnych pobytów, ale świetnie sprawdzi się również w przypadku spotkań biznesowych, imprez integracyjnych czy konferencjimówi Magdalena Reńska, dyrektor zarządzająca i członek zarządu w spółce Euro Styl.

Komfortowy i oryginalny

Montownia zdecydowanie wyłamuje się z hotelowych standardów. Każdy ze 114 oryginalnych loftów ma imponującą wysokość sięgającą 5 metrów i powierzchnię od 37 do nawet 51 m kw. Apartamenty są w pełni wyposażone, posiadają aneksy kuchenne i antresole sypialniane, dzięki czemu komfortowo wypocznie w nich nawet 6 osób. Wnętrza Montowni to przemyślane i staranne połączenie industrialnego stylu z nowoczesnością. Imponujący, przeszklony strop między parterem a kolejnymi piętrami, ukazuje sięgającą aż do świetlika dachowego, roślinną ścianę. Przestrzenie wspólne wzbogaca sztuka, m.in. wielkogabarytowe pejzaże oraz „Ławica Stworzeń”, czyli 17 olbrzymich, efektownych obiektów świetlnych o długości do 9 metrów (wykonanych ze sprowadzanych z Filipin egzotycznych muszli), które zawisły między kondygnacjami budynku. Dzieła te są autorstwa Tomasza Krupińskiego, uznanego gdańskiego artysty. Ściany loftów zdobią z kolei wielkoformatowe zdjęcia w stoczniowym klimacie, których autorem jest znany fotograf i dokumentalista Michał Szlaga. Apartamenty mają kontrolę dostępu, można je otworzyć za pomocą karty lub aplikacji w telefonie.

Montownia – industrialny klimat wzbogacony elementami sztuki i zieloną ścianą

Montownia – industrialny klimat wzbogacony elementami sztuki i zieloną ścianą

Montownia, która zyskała już 5 nagród w prestiżowych konkursach branżowych, jest sercem DOKÓW, wielofunkcyjnej inwestycji powstającej na postoczniowych terenach Gdańska. To niewątpliwie jedna z najatrakcyjniejszych, odradzających się dzielnic w Polsce.

Zanurzona w naturze

Niedawno uruchomiona została Wydma - pierwsza część luksusowego kompleksu Wydma&Las powstającego na Półwyspie Helskim, w spokojnej części Jastarni, tuż przy granicy z Juratą, w bezpośrednim sąsiedztwie sosnowego lasu oraz bałtyckiej plaży i wód Zatoki Puckiej. 59 apartamentów na wynajem już działa, pojawili się w nich pierwsi goście i są pierwsze zyski właścicieli.

- Świetna lokalizacja 200 m od otwartego morza, nieco na uboczu turystycznego zgiełku. Do tego w pełni wyposażone, luksusowe apartamenty i bogata infrastruktura sportowo-rekreacyjna. Zatrzymanie się tutaj to gwarancja udanego pobytu na Półwyspie Helskim, zarówno dla gości indywidualnych, jak i grupkomentuje Magdalena Reńska.

Apartamenty Wydma&Las w sąsiedztwie sosnowego lasu i plaży

Apartamenty Wydma&Las w sąsiedztwie sosnowego lasu i plaży

Lokale zostały starannie zaprojektowane i wykończone. Mają od 2 do 3 pokoi, powierzchnię od 39 do 74 m kw. Te w parterach mają ogródki, a na wyższych kondygnacjach przestrzenne loggie i tarasy zatopione w koronach sosen. Inwestycja Wydma&Las położona jest w zaciszu sosnowego lasu, w sąsiedztwie niewielkiej Juraty. Miłośnicy aktywności na świeżym powietrzu mają do dyspozycji dwa boiska – wielofunkcyjne i do siatkówki plażowej, z siedziskami w formie leżaków dla amatorów kąpieli słonecznych. Między drzewami znajdują się hamaki - dla osób lubiących spędzać czas np. z książką. Z myślą o pasjonatach sportów wodnych powstał surfbox, w którym można przechowywać deski, suszyć pianki czy żagle. Wieczory uprzyjemni spotkanie z przyjaciółmi w altanie czy przy palenisku. Pomyślano także o przestrzeni dla najmłodszych, m.in. o leśnym placu zabaw zlokalizowanym na terenie inwestycji, wśród drzew. Osobny budynek działającej sezonowo recepcji z tarasem wypoczynkowym zapewni gościom codzienną obsługę i komfort. Może to być również miejsce klimatycznych, wieczornych koncertów jazzowych albo zajęć jogi. Dostęp do apartamentów zapewnia dedykowana aplikacja w telefonie, pozwalająca na zdalne sterowanie systemowym zamkiem elektronicznym – gwarantuje to niezależność i samowystarczalność. Rezerwacji pobytu można już dokonywać za pośrednictwem dedykowanej strony www.apartamentynapolwyspie.pl, kontaktując się z telefonicznie z obsługą pod nr telefonu: 58 880 11 00 lub też osobiście odwiedzając recepcję.

Apartament w kompleksie Wydma&Las z panoramicznymi oknami wychodzącymi wprost na sosnowy las

Apartament w kompleksie Wydma&Las z panoramicznymi oknami wychodzącymi wprost na sosnowy las

Inwestuj w unikaty

Wydma i Las, choć powstają niezależnie, wspólnie, wraz z przynależnym do nich terenem rekreacyjnym stworzą nowoczesny kompleks turystyczny o funkcji hotelowej ze 119 luksusowymi apartamentami. Właściciele lokali mogą je oddać w zarządzanie spółki Your Destination lub pozostawić do użytku osobistego. Las - druga cześć, będąca aktualnie w budowie, to dwa kameralne i jeden butikowy budynek. Zaprojektowano w nich apartamenty o powierzchniach od 30 m kw., ze znaczącymi połaciami terenów utrzymanych w naturalistycznym stylu, przynależnych do parterowych apartamentów oraz tarasami, balkonami lub loggiami na piętrach. W sprzedaży pozostało ostatnich kilka lokali.

Apartamenty Wydma&Las, podobnie jak lofty w Montowni, są lokalami użytkowymi przeznaczonymi na wynajem, co umożliwia odliczenie osobom kupującym 23-proc. podatku VAT od ich wartości, również w przypadku osób, które nie prowadzą działalności gospodarczej. Lokale są wykańczane pod klucz.

Wydma&Las to inwestycja wpisana w malownicze, naturalne otoczenie Półwyspu Helskiego. Daje możliwość wypoczynku w wysokim standardzie zamieszkania, ale też ochrony kapitału i uzyskiwania przychodu, łączy więc przyjemne z pożytecznym.

Materiał Promocyjny