Euro Styl posiada szeroką ofertę mieszkań i apartamentów, w tym loftów inwestycyjnych z pełną obsługa hotelową. Jest ona dopasowana do różnorodnych oczekiwań, zarówno osób poszukujących nieruchomości dla siebie – do zamieszkania, jak i w celach inwestycyjnych. Coraz popularniejsze jest posiadanie w Gdańsku tzw. second home, co daje dużą swobodę i elastyczność w organizowaniu krótszych lub dłuższych pobytów nad morzem, niezależnie od pory roku.

- Systematycznie rozwijamy ofertę w oparciu o nowe inwestycje w centrum Gdańska. Na historycznych, postoczniowych terenach realizujemy DOKI – wielofunkcyjną inwestycję z częścią mieszkaniową DOKI Living oraz MONTOWNIĄ - zabytkowym budynkiem z loftami hotelowymi stanowiącymi unikatowy produkt inwestycyjny. Inwestorzy mogą też wybrać otoczoną parkami Perspektywę, skąd także spacerem można dojść do gdańskiej starówkiStarego Miasta – mówi Magdalena Reńska, dyrektor zaradzająca i członek zarządu w spółce Euro Styl.

Euro Styl. DOKI Living w Gdańsku

Euro Styl. DOKI Living w Gdańsku

Magia postoczniowych terenów

Centrum Gdańska z rodzącą się do życia dzielnicą Młode Miasto i jej postoczniowymi terenami, to jedno z najatrakcyjniejszych miejsc w Polsce. Na postoczniowych terenach, blisko wielu atrakcji Starego Miasta i dworca Gdańsk Główny, powstaje wielofunkcyjna inwestycja DOKI. Znajdzie się tu m.in. mieszkaniowy kwartał zabudowy – DOKI Living. Pierwszy budynek w tej inwestycji został oddany do użytku, właściciele drugiego odbiorą klucze do mieszkań już wiosną, a kolejne dwa - w budowie – są już sprzedaży. Z loggii i balonów mieszkań na wyższych piętrach będzie można cieszyć się wyjątkowymi widokami na historyczną część miasta, baseny portowe oraz żurawie stoczniowe.

Dużym zainteresowaniem inwestorów cieszy się MONTOWNIA, będąca integralną częścią DOKOW.  To zabytkowy, zrewitalizowany budynek, który łączy kilka funkcji – znajdują się w nim lofty o charakterze hotelowym, przestrzeń konferencyjna, a niedługo zacznie też działać największy w Trójmieście food hall. Oryginalność projektu i lokalizacja sprawiają, że obiekt ten ma potencjał, by stać się ulubionym miejscem odwiedzających miasto turystów, gości biznesowych, jak i samych gdańszczan. Część hotelowa obiektu - MONTOWNIA Lofts &Experience - rozpoczęła działalność 1 kwietnia i przebojem weszła na gdański rynek hotelowy, co potwierdzają już liczne rezerwacje i opinie gości. Zarządza nią profesjonalny operator, spółka z Grupy Dom Development.

Euro Styl. Loft inwestycyjny w Montowni

Euro Styl. Loft inwestycyjny w Montowni

- W pełni wyposażone lofty hotelowe z osobnymi księgami wieczystymi są sprzedawane inwestorom indywidualnym. Imponująca wysokość kondygnacji sięgająca ponad 5 metrów pozwoliła na stworzenie antresoli sypialnianych. W każdym z loftów komfortowo wypocznie jednocześnie nawet 6 osób.  Dzięki przyjętemu modelowi biznesowemu właściciele loftów mogą cieszyć się zyskami z wynajmu przy minimalnym zaangażowaniu własnego czasu – komentuje Magdalena Reńska

Przestrzenie wspólne MONTOWNI wzbogaca sztuka, m.in. wielkogabarytowe pejzaże oraz „Ławica Stworzeń” - 17 efektownych lamp o długości do 9 metrów, które zawisły między kondygnacjami. Autorem tych dzieł jest uznany gdański artysta Tomasz Krupiński. Ściany loftów zdobią z kolei wielkoformatowe zdjęcia w stoczniowym klimacie, których autorem jest dokumentalista Michał Szlaga.

Zielona enklawa w centrum miasta

Wielbicielom śródmiejskiego stylu życia spodoba się również Perspektywa – nowoczesna inwestycja o trzech rodzajach zabudowy. To doskonałe miejsce dla osób, które poszukują kontaktu z naturą, a jednocześnie chcą korzystać z typowo miejskich atrakcji. Powstaje ona  w otoczeniu czterech parków, w tym jednego na terenie osiedla. Z Perspektywy blisko jest do historycznej części miasta z restauracjami i kawiarniami oraz do licznych atrakcji turystycznych np. Europejskiego Centrum Solidarności. Wszędzie można dojść spacerem albo wygodnie dotrzeć rowerem, tramwajem lub autobusem.

Euro Styl. Osiedle Perspektywa w Gdańsku

Euro Styl. Osiedle Perspektywa w Gdańsku

- Wyjątkowe lokalizacje, wysoka jakość architektury i wykończenia oraz starannie dobrana sztuka wkomponowana w inwestycje. Do tego szeroki wybór mieszkań i apartamentów – także gotowych lub z krótkim terminem odbioru. To wszystko sprawia, że nasza oferta znajduje uznanie wśród inwestorów - dodaje Magdalena Reńska.

Nieco dalej od centrum, choć w promieniu 15 minut jazdy samochodem lub tramwajem, na gdańskiej Morenie Euro Styl realizuje osiedla Synteza i Lema, które zdecydowanie wyróżniają się na tle okolicznej zabudowy swoją architekturą i zagospodarowaniem terenów wspólnych. Dzielnica ta również zyskuje na znaczeniu pod kątem inwestorskim. Wszystkie wspomniane inwestycje, DOKI Living, Perspektywa, Synteza i Lema wpisują się w ideę 15-minutowego miasta – są świetnie skomunikowane, posiadają też szeroką ofertę handlowo-usługową, zarówno na osiedlu, jak i w okolicy. Realizowane są też zgodnie z założeniami strategii ESG i Zielonej Karty Inwestycji przyjętych w Grupie Dom Development. Oznacza to wysoki standard inwestycji gwarantujący optymalny zestaw korzyści dla mieszkańców oraz zastosowanie proekologicznych rozwiązań projektowych, zgodnych z priorytetami zrównoważonej urbanizacji.

Gdańsk jest atrakcyjny pod wieloma względami i ciągle zyskuje na popularności. To doskonałe miejsce i rynek dla inwestorów. Euro Styl z Grupy Dom Development ma szeroką ofertę wyjątkowych nieruchomości w topowych miejscach – to propozycja dla osób, które szukają wysokiej jakości mieszkań i apartamentów czy loftów z dużym potencjałem wynajmu.

Materiał Promocyjny