Naszym Partnerom Biznesowym przystępującym do programu DOZ Franczyza oferujemy pierwszą umowę na rok oraz stabilną współpracę opartą na bezpiecznych i profesjonalnych zasadach.

Zapewniamy dostęp do nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań i narzędzi, które umożliwią szybkie reagowanie i śledzenie istotnych obszarów w interesie Właściciela, Farmaceuty i Pacjenta. Dajemy dostęp do atrakcyjnych rabatów producenckich i indywidualnych parametrów ofert wypracowanych z producentami. Zapewniamy wsparcie największego w obszarze ochrony zdrowia w Polsce e-commerce, który zawiera szeroką ofertę – prawie 30 tysięcy produktów.

Wysoka jakość i oferta blisko 1000 produktów Naszych Marek pozwalają nam przekraczać oczekiwania naszych Pacjentów. Wdrażamy je w sposób kontrolowany i certyfikowany systemem zarządzania jakością ISO 9001:2015.

Nasze wypracowane rozwiązania pomagają w budowaniu zaangażowanego i zmotywowanego Zespołu, a zarazem dają szansę wzrostu rentowności i marży dla DOZ Apteki. Czuwamy nad wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań, aplikacji, narzędzi zwiększających potencjał biznesu. Jednym z nich jest aplikacja Apteka 365, który umożliwia efektywne zarządzanie DOZ Apteką. W codziennej pracy wspieramy Franczyzobiorców i zapewniamy opiekę ze strony doświadczonych menedżerów. Dążymy do zapewnienia profesjonalnych porad, rozwiązań i know-how dających wsparcie, stabilność i bezpieczeństwo Twojego biznesu. Pracujemy z pasją, łącząc potrzeby Pacjentów i Właścicieli DOZ Aptek. Dzięki wyznaczaniu najwyższych standardów codziennie umacniamy pozycję lidera w branży.

DOZ S.A. współpracuje z blisko 1200 DOZ Aptekami dbam o zdrowie, które miesięcznie zapewniają opiekę ponad 5 milionom Pacjentów. Uzupełnieniem tej opieki jest portal, odwiedzany ponad 12 milionów razy miesięcznie.

DOZ Apteka to najbardziej rozpoznawalna marka w branży, odnotowująca 88% znajomości wspomaganej. W latach 2022-2023 przyznano nam po raz jedenasty nagrodę Superbrands, a wcześniej tytuł Legendy za piąte z rzędu wyróżnienie Great Place to Work.

Kontakt:

tel. 801 111 703

franczyza@doz.pl

Biuro w Warszawie

DOZ S.A.

Al. Jerozolimskie 134

02-305 Warszawa

Biuro w Łodzi

DOZ S.A.

ul. Gilette 11

94-406 Łódź

Materiał Promocyjny