Związek Przedsiębiorców i Pracodawców zrzeszający małe i średnie firmy organizuje konkurs „Firma przyjazna MŚP”. Jego celem jest wyłonienie firm i korporacji oferujących najlepsze usługi i produkty skierowane do małych i średnich przedsiębiorstw.

Przede wszystkim chodzi o to, aby wybrać i nagrodzić te, które rzeczywiście są dedykowane firmom tego sektora, a nie tylko pozostają takimi z nazwy.

Dzięki temu wyłonione zostaną i ocenione narzędzia pracy przydatne i realnie dostosowane do specyfiki małego biznesu. Praktycznym przykładem może być próba odpowiedzi na pytania, ile banków lub firm leasingowych rzeczywiście proponuje elastyczną spłatę rat dostosowaną do sezonowości sprzedaży, która jest tak charakterystyczna dla wielu małych przedsiębiorców.

Firmy i instytucje, które najlepiej wypadną w ocenie, otrzymają certyfikaty.

Będą one przyznawane na podstawie badań rynkowych realizowanych przez Maison Institute. Badanie preferencji zostanie przeprowadzone na ogólnopolskiej reprezentatywnej próbie właścicieli i osób decyzyjnych w MŚP w Polsce.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się podczas specjalnej gali zorganizowanej w Łodzi 17 czerwca.

Dlaczego warto śledzić losy konkursu? Przede wszystkim dlatego że wiele firm oferuje produkty bądź usługi sektorowi małych i średnich firm. Jednak te najmniejsze nie mają sztabu pracowników lub doradców, którzy byliby w stanie przejrzeć tę bogatą ofertę i wybrać rzeczywiście najlepsze rozwiązania, optymalne z punktu widzenia małej firmy. Poznanie laureatów konkursu może ułatwić zawężenie listy poszukiwań.

Zobacz

»

Autopromocja
CFO Strategy & Innovation Summit 2021

To już IV edycja kongresu dla liderów świata finansów

WEŹ UDZIAŁ

Dobra Firma

»

Firma