Jak bezpiecznie i z zyskiem importować z Chin? Jakie są najdogodniejsze sposoby transportu towarów z tego kraju? Jak skutecznie negocjować z chińskimi partnerami? Co jest mitem, a co faktem w temacie importu z Państwa Środka? Na te i inne pytania odpowiedzą eksperci podczas China-Poland Matchmaking and Investment Forum, które odbędzie się w dniach 27-29 maja 2015 r. w Poznaniu. Forum jest wydarzeniem towarzyszącym targom China Homelife Show, którym patronuje Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych.

Podczas forum eksperci podzielą się wiedzą i doświadczeniem na temat współpracy gospodarczej z partnerami z Chin. Przedsiębiorcy będą mogli dowiedzieć się, jak skutecznie nawiązań kontakty biznesowe i utrzymać je, uwzględniając specyfikę tego rynku i różnice kulturowe. To także szansa, aby dowiedzieć się jak najskuteczniej unikać błędów w prowadzeniu biznesu w Chinach.

Jeśli chodzi o same targi, to swoją ofertę (ponad 20 tys. produktów) zaprezentuje 600 przedsiębiorców. Jak większość międzynarodowych targów, tak i te, uwzględniając oczywiście ich specyfikę, dają sposobność:

- nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych z chińskimi firmami,

- poznania i oceny szerokiego wachlarza proponowanych usług i produktów w jednym miejscu,

- znalezienia odpowiedniego partnera handlowego z Państwa Środka,

- zdobycia cennych informacji i wskazówek na temat dwustronnej współpracy,

- podpisania obiecujących umów,

- znalezienia nowych pomysłów i inspiracji,

- porozmawiania z ekspertami na tematy związane ze współpracą z chińskimi firmami.

Szczegółowe informacje i formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie China Homelife Show.