Zaproszenie do udziału w misji skierowane jest do przedsiębiorców z krajów Europy Środkowo-Wschodniej oraz Krajów Bałtyckich. Program misji przewiduje m.in. udział w targach IT Week, seminarium inwestycyjnym dotyczącym rynku japońskiego, w tym w szczególności rozwiniętego rynku sektora IT.

Ponadto uczestnicy będą mieli okazję odwiedzić przedsiębiorstwa japońskie działające w tej branży, ponieważ zaplanowano także wizyty studyjne. Wreszcie przedstawiona zostanie oferta Japońskiej Organizacji Handlu Zagranicznego w zakresie pomocy zagranicznym inwestorom, którzy chcieliby wejść na rynek Kraju Kwitnącej Wiśni. Między innymi w tym celu przedsiębiorcy będą mogli odwiedzić siedzibę centrum biznesowego JETRO, a przy okazji zwiedzić miasto Jokohamę, a także w przypadku firm z Polski wziąć udział w przyjęciu, które zostanie zorganizowane w polskiej ambasadzie w Tokio.

Przedsiębiorcy, zainteresowani udziałem w misji i – co należy podkreślić – gotowi ponieść koszt przelotu i zakwaterowania, więcej informacji, w tym formularz zgłoszeniowy znajdą na stronie ośrodka Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.