Jednego z goli dla Arki Gdynia strzelił 17-letni Mateusz Młyński po pięknej indywidualnej akcji i strzale między nogami interweniującego Jakuba Słowika - czytamy w relacji Onetu.

Mecz rozpoczął się od ataków Śląska i kilku dobrych interwencji Pavelsa Steinborsa. W 27. minucie bliski pokonania własnego bramkarza był obrońca Arki Christian Maghoma.

Jednak w 39. minucie wspomniany Młyński strzelił na 1:0 dla Arki. Śląsk zdołał jednak jeszcze przed przerwą wyrównać - Damian Zbozień zagrał piłkę ręką w polu karnym, a karnego na gola zamienił Marcin Robak.

Na początku drugiej połowy Arka znów wyszła na prowadzenie i nie wypuściła go już do końca meczu. Gola na wagę trzech punktów zdobył Maciej Jankowski.

Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 1:2 (0:1)

Bramki: Marcin Robak (45-karny) - Mateusz Młyński (39), Maciej Jankowski (48)

Żółte kartki: Augusto, Łukasz Broź, Robert Pich - Mateusz Młyński

Sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa)

Widzów: 9 195