Do końca sezonu pozostało jeszcze osiem spotkań - Atletico po 30. kolejkach ma na koncie 67 punktów, Real Madryt - 66, a Barcelona - 65. W sobotę w meczu na szczycie Real wygrał z Barceloną 2:1.

Atletico w meczu z Betisem wyszło na prowadzenie już w piątej minucie - po akcji Angela Correi piłka trafiła pod nogi Yannicka Carrasco, który dopełnił formalności - relacjonuje Onet.

W 20. minucie było już 1:1 - Alex Moreno obsłużył świetnym podaniem Cristiano Tello, a ten strzałem przy prawym słupku doprowadził do wyrównania.

W drugiej połowie Atletico straciło Joao Feliksa, który zszedł z murawy z kontuzją.

Pod koniec drugiej połowy zwycięstwo Atletico mógł dać Correa, ale z kilku metrów nie zdołał pokonać Claudio Bravo.