Ekstraklasa: Remis w Białymstoku. Jagiellonia odrobiła straty

Jagiellonia Białystok zremisowała z Podbeskidziem Bielsko-Biała 2:2 w meczu trzeciej kolejki PKO Ekstraklasy. Goście po pierwszej połowie prowadzili dwoma bramkami, ale nie utrzymali prowadzenia do końca spotkania.

Aktualizacja: 11.09.2020 21:13 Publikacja: 11.09.2020 20:48

Pierwsza bramka dla Podbeskidzia padła w 18. minucie. Po prostopadłym podaniu Tomasza Nowaka, z Pavlem Steinborsem w sytuacji sam na sam znalazł się Kamil Biliński. Napastnik gości uderzył po ziemi i było 1:0 dla gości.

W pierwszej połowie Podbeskidzie podwyższyło jeszcze prowadzenie po bramce Michała Rzuchowskiego.

Goście nie cieszyli się długo z prowadzenia. Sześć minut po przerwie było już 2:2. Najpierw strzelił Jakov Puljić, drugiego gola strzelił Jesus Imaz.

W drugim piątkowym spotkaniu 3. kolejki Ekstraklasy Wisła Płock gra z Legią Warszawa.

Jagiellonia Białystok – Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:2 (0:2)

Bramki: Jakov Puljić (49), Jesus Imaz (51) - Kamil Biliński (18), Michał Rzuchowski (37)

Żółte kartki: Rafał Figiel, Milan Rudnić

Sędziował: Szymon Marciniak (Płock)

Jagiellonia Białystok: Pavels Steinbors – Bodvar Bodvarsson, BłażejAugustyn, Ivan Runje (21. Bogdan Tiru), Paweł Olszewski – Martin Pospisil (84. Andrej Kadlec), Taras Romanczuk – Przemysław Mystkowski (69. Bartosz Bida), Jesus Imaz, Maciej Makuszewski (84. Ariel Borysiuk) – Jakov Puljić.

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Martin Polacek – Kacper Gach, Milan Rundić, Aleksander Komor, Szymon Mroczko (60. Maksymilian Sitek) – Michał Rzuchowski, Rafał Figiel (71. Gergo Kocsis) – Łukasz Sierpina (60. Bartosz Jaroch), Tomasz Nowak (87. Mateusz Marzec), Karol Danielak (87. Desley Ubbink) – Kamil Biliński.

Więcej: Onet.pl