O zagrożeniu udziału Lewandowskiego w spotkaniu z Realem Kucharski powiedział w rozmowie z RMF FM. Stwierdził, że uraz barku, który piłkarz wyniósł ze spotkania z Borrussią, jest wyjątkowo trudny do leczenia.

Kucharski skomentował również słowa agenta Roberta Lewandowskiego, Maika Barthela, który powiedział w rozmowie z "Bildem", że Robert Lewandowski został celowo sfaulowany, tak aby wyeliminować go z nadchodzących meczów. Kucharski jest zdania, że ostre ataki podczas gry na Lewandowskiego wynikają z jego pozycji i skuteczności. Wątpi, czy piłkarze Borussii celowo chcieli zrobić mu krzywdę.

Sam Lewandowski po spotkaniu mówił jednak rozgoryczony, że Bartel który go dotkliwie sfaulował, kopiąc nogą w twarz, został ukarany tylko żółtą kartką, a faul kwalifikował się na czerwoną.

Cezary Kucharski zapewnił, że Robert Lewandowski otoczony jest opieką najlepszą z możliwych i są szanse, że jego występ w oczekiwanym meczu z Realem dojdzie do skutku. Spotkanie Bayern Monachium z Realem Madryt - jutro o 20.45.

Więcej - RMF FM