Antolić to 27-letni pomocnik, dotychczasowy kapitan Dinama Zagrzeb. W reprezentacji swojego kraju zagrał sześć razy. Z Legią związał się trzyletnią umową, występować będzie w koszulce z numerem 7.

- Dobrze znam trenera Romeo Jozaka, który był dyrektorem sportowym Dinama. To profesjonalista. Słyszałem, że Legia to klub zawsze walczący o najwyższe cele. Jestem na to przygotowany - powiedział nowy legionista, cytowany na stronie internetowej klubu.

34-letni Eduardo da Silva to urodzony w Brazylii, ale reprezentujący Chorwację napastnik. Występował m.in. w Dinamie i Szachtarze Donieck, ale znany jest szerzej przede wszystkim z gry w Arsenalu Londyn. Jego kariera została zahamowana przez kontuzję z 2008 roku. W efekcie brutalnego ataku w meczu z Birmingham City, piłkarz doznał otwartego złamania stawu skokowego i zerwania w nim wszystkich więzadeł. Wrócił do gry po dziesięciu miesiącach, ale do rewelacyjnej formy już nie powrócił. Jego ostatnim klubem było Atletico Paranaense, gdzie grał niewiele, a od pół roku właściwie wcale.

62-krotny reprezentant Chorwacji (29 bramek) będzie w Warszawie grał z numerem 9 na koszulce. Z Legią podpisał roczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

Obaj zawodnicy wezmą udział w zgrupowaniu Legii na Florydzie, które zostało zaplanowane na 10-20 stycznia.