Ynwa Sofie Solheim urodziła się 1 stycznia, podobno niedługo po tym, gdy Liverpoolczycy strzelili zwycięską bramkę w meczu z Burnley.

Decyzję o nazwaniu swojej córki na część klubu rodzice podjęli jednak długo wcześniej, zanim Ragnar Klavan w doliczonym czasie gry zapewniali sobie zwycięstwo. - Zgodziliśmy się, że każde z rodziców wybierze jedno imię, żeby miała podwójne. Ja zawsze myślałem, że gdybym miał córkę, nazwałbym ją Ynwa, a mój pomysł został dobrze odebrany - powiedział norweskiej gazecie "VG" szczęśliwy tatuś, Kent Solheim.

Co ciekawe, Ynwa Sofia ma już swoją imienniczkę w Norwegii. W 2012 roku "VG" donosiła, że takie imię, również inspirowane futbolem, wybrali swojej córeczce Benny Rivedal i Liselotte Norman.

"You'll Never Walk Alone" jest tradycyjnie śpiewany przez fanów Liverpoolu na słynnym angielskim stadionie Anfield. Pierwotnie była to melodia z musicalu Carousel z 1945 roku. Po 1963 roku została "przejęta" przez fanów Liverpoolu.

Chociaż Ynwa Sofie nie ma jeszcze miesiąca, posiada już dwie koszulki Liverpoolu. Jej ojciec powiedział jednak, że będzie córkę wspierać nawet, jeśli będzie kibicować innemu klubowi. A nawet jeśli futbol w ogóle nie będzie jej interesować.