Arkadiusz Milik z pierwszym golem w 2022 roku

Olympique Marsylia wygrał 3:0 z grającym na piątym poziomie rozgrywkowym US Chauvigny w wyjazdowym meczu 1/16 Pucharu Francji. Pierwszego gola dla ekipy z Marsylii zdobył Arkadiusz Milik.

Publikacja: 03.01.2022 06:01

Arkadiusz Milik

Dla Milika to czwarte trafienie w tej edycji Pucharu Francji - w poprzednim meczu, w którym Olympique Marsylia pokonał 4:1 Cannet Rocheville, Polak popisał się hattrickiem - przypomina Onet.

4

Tyle goli w tej edycji Pucharu Francji zdobył Arkadiusz Milik

W niedzielnym meczu napastnik reprezentacji Polski mógł wpisać się na listę strzelców już w 15. minucie, ale jego strzał został w ostatniej chwili zablokowany. Z gola cieszył się kwadrans później - po dośrodkowaniu Luana Peresa Milik efektownym uderzeniem z powietrza pokonał bramkarza gospodarzy.

Na 2:0 podwyższył tuż przed przerwą Cengiz Under.

W drugiej połowie goście z Marsylii nadal kontrolowali spotkanie i w 80. minucie postawili kropkę nad "i" - gola zdobył wówczas Amine Harit.

W 1/8 finału Pucharu Francji rywalem Olympique Marsylia będzie Brest.