W dwóch pozostałych meczach gospodarze odnosili jednobramkowe zwycięstwa - Benfica Lizbona pokonała PSV Eindhoven 2:1, a BSC Young Boys Berno pokonali węgierski Ferencvaros 3:2.

We wtorkowych meczach wysokiej porażki doznało Dinamo Zagrzeb, które w trzeciej rundzie eliminacji uporało się z warszawską Legią. Jednak w IV rundzie mistrzowie Chorwacji przegrali w Tyraspolu z tamtejszym Sheriffem 0:3.

W środę najciekawszy przebieg miał mecz Young Boys z Ferencvarosem - Węgrzy w poprzedniej rundzie sprawili niespodziankę eliminując Slavię Praga (Legia zmierzy się ze Slavią w IV rundzie eliminacji Ligi Europy). Jak czytamy w Onecie już po 16 minutach widzowie w Bernie mieli okazję zobaczyć dwie bramki - po jednej zdobytej przez każdą z drużyn. Przy stanie 1:1 karnego dla Węgrów nie wykorzystał Albańczyk Myrto Uzuni.

Gospodarze od 26. minuty grali w dziesiątkę, a mimo to jeszcze przed przerwą zdobyli drugiego gola, a w drugiej połowie trzeciego. Szwajcarzy nie zdołali jednak utrzymać dwubramkowego prowadzenia do końca meczu - na osiem minut przed końcowym gwizdkiem Węgrzy strzelili kontaktowego gola i sprawa awansu w tej parze pozostaje otwarta.