Po wygraniu w pierwszym meczu Manchester United 2:0 w rewanżu "Czerwone Diabły" powtórzyły ten wynik.

Na prowadzenie drużyna z Manchesteru wyszła już w 6. minucie - po dośrodkowaniu z lewego skrzydła Paul Pogba zagrał głową a Edinson Cavani pozostawiony w polu karnym bez opieki dopełnił formalności - relacjonuje Onet.

W 35. minucie na 2:0 podwyższyć mógł Bruno Fernandes, ale jego strzał z woleja okazał się minimalnie niecelny. W 60. minucie swoją szansę miał Cavani, który jednak również nie trafił w bramkę.

Drugiego gola Manchester United zdobył dopiero w 90. minucie - naciskany przez Juana Matę Jesus Vallejo trafił wówczas do swojej bramki.

Rywalem Manchesteru United w półfinale będzie Roma, która w rewanżowym meczu ćwierćfinałowym zremisowała z Ajaksem Amsterdam 1:1 (w pierwszym meczu Roma wygrała na wyjeździe 2:1) - podaje Onet.