Mecz zaczął się bardzo dobrze dla Arki - w 3. minucie Aleksandyr Kolew odegrał do Macieja Jankowskiego a ten pewnym strzałem pokonał Radosława Cierzniaka - relacjonuje Onet.pl.

Legia zdołała wyrównać dopiero w końcówce pierwszej połowy - po rzucie rożnym Mateusz Wieteska zagrał piłkę głową w stronę bramki, a tam był Michał Kucharczyk, który zdobył gola dla mistrzów Polski.

W II połowie Legia miała sytuacje, by przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. W 72. minucie nieznacznie pomylił się Dominik Nagy, swoje szanse miał Cafu, Legia domagała się też rzutu karnego po tym jak w polu karnym padł Carlitos - ale ostatecznie meczy zakończył się remisem 1:1.

Legia Warszawa - Arka Gdynia 1:1 (1:1)

Bramki: Michał Kucharczyk (45) - Maciej Jankowski (3)

Żółte kartki: Paweł Stolarski - Michał Janota, Adam Marciniak, Frederik Helstrup

Sędzia: Paweł Gil (Lublin)

Widzów: 18 725